Fotbalisté Hané Prostějov opět vítězí. Porazili Leštinu 3:1

Hanáci po výprasku v Dubu opět zvítězili v 8. kole 1.B třídy olomouckého KFS nad Sokolem Leština. Úvodní branku vstřelili domácí již v 8. minutě a byla to první šance domácích přes polovinu hřiště.

Typner po centru Gábora zblízka umístil míč vedle gólmana Majstršina. Poločas skončil těsným vedením domácích, i když několik šancí, zvláště ze „standartek“, Hanáci nevyužili. V 67. minutě dostal „rychlík“ Hladký pas od Typnera a střelou k bližší tyči prostřelil gólmana hostí – 2:0. Ve 74. minutě se ve skrumáži v obraně hostí nejlépe zorientoval Typner a svou druhou brankou hlavou zvýšil na 3:0. Hosté se nechtěli smířit se stavem zápasu a po jednom z útoků snížili v 77. minutě Puchrem na konečných 3:1. Příští neděli 29. září hrají Hanáci v 15:30 hodin ve Slatinicích.

Branky: 8. a 75. Typner, 68. Hladký – Puchr

Rozhodčí: Zemánek - Hajdík, Klusal

ŽK: Macourek – Žváček, Chlup, Balcárek

Diváků : 73

Sestava Hané Prostějov: Marák – Světlík (77. Zatloukal), Ohlídal, Martin Kolář, Trnavský-

Hladký, Makowski, (46. Macourek), Typner, Entner (72. Jančiar) – Gábor (89. Kaprál), Cibulec

Trenér: Daniel Kolář.