Hanáci vydřeli ve Šternberku cenný bod

Hanáci vydřeli ve Šternberku cenný bod
Foto Oldřich Lošťák

FK Šternberk „B“ – Haná Prostějov 2:1 (0:0) po penaltách (rozstřel: 4:1).

Ve druhém kole 1.B třídy skupiny B Olomouckého KFS nastoupili Hanáci na hřišti šternberského béčka. První poločas byl z obou stran ve znamení stylu „nahoru dolů“ a skončil bez branek. V 58. minutě fauloval domácí brankář Šimek útočníka Cibulce a nařízenou penaltu Danis se štěstím proměnil – 0:1.

V 67.minutě vyrovnali domácí ze sporného pokutového kopu Smrčkem - 1:1.  Do konce zápasu se ještě vyznamenal v 85. minutě brankář Hané Marák, který odvážným zákrokem zachránil Hanákům bod. V následujících penaltových rozstřelech byli domácí úspěšnější a po výsledku 4:1 jim zůstávají dva body. V neděli 23. srpna v 10.00 hodin přivítají Hanáci v derby tým Jesence-Dzbelu. Přijďte je povzbudit! 

Hodnocení zápasu trenérem Danielem Kolářem: "Domácí byli dnes lepší, pohyblivější. Nám vázla souhra a většinu času jsme se pouze bránili. Ujali jsme se ale po chybě domácích vedení a zápas pro nás najednou vypadal o mnoho lépe. Poté jsme inkasovali z velice přísné penalty. Zbytek zápasu jsme už jen vyloženě odbojovali."

Branky: 66. Smrček (pen.) – 57. Danis (pen.)   

Rozhodčí: Lasovský – Vachutka, Konvička              

ŽK: Mikula, Šimek – Vašut, Kumstát     

Diváků: 80

Sestava Hané Prostějov: Marák – Světlík, Macourek (46. Kumstát), Martin Kolář, Trnavský – Hladký (46. Jakub Novák), Vašut, Krupička (83. Jančiar), Typner – Zatloukal (46. Danis), Cibulec  

Trenér: Daniel Kolář

(Oldřich Lošťák, red)

Poslat nový komentář