Primátor František Jura poblahopřál stoleté jubilantce. Bývala vyhlášenou cukrářkou

Primátor František Jura poblahopřál stoleté jubilantce. Bývala vyhlášenou cukrářkou
ilustrační foto

Jarmila Vincourková, jejíž rodina přišla do Prostějova v roce 1930 a provozovala zde velmi známou cukrárnu, oslavila rovnou stovku. Paní Vincourková dnes žije v domově pro seniory v Soběsukách a k významnému životnímu jubileu jí přijel poblahopřát i primátor statutárního města Prostějova František Jura.

Vitální, usměvavá, stovku by jí nikdo nehádal. Život přitom neměla jednoduchý. Sourozenci jí zemřeli ještě v dětském věku, komunisté sebrali živnost, kterou její otec budoval a maminku v obchodě nenechali dosloužit ani do důchodu... Přesto paní Jarmila Vincourková nezatrpkla. Možná i díky svému optimistickému přístupu k životu se v těchto dnech dožívá stovky v plném zdraví. "Mám vždycky nesmírnou radost, když můžu poblahopřát jubilantům, kteří se takto krásného věku dožívají zdraví a je na nich vidět, s jakou radostí jubileum prožívají. Přeji Vám, abyste takto oslavila ještě řadu dalších narozenin," uvedl mimo jiné primátor František Jura. (red)

Poslat nový komentář