Valentýnské prohlídky věže s překvapením i lavička lásky v botanické zahradě

Valentýnské prohlídky věže s překvapením i lavička lásky v botanické zahradě
ilustrační foto

Čtrnáctý únor je již tradičně symbolem svatého Valentýna. Přemýšlíte, jak překvapit svou drahou polovičku? Vezměte ji na prohlídku radniční věže!

„Turistické informační centrum připravilo pro tuto příležitost hned několik prohlídek. Už zavedená je prohlídka věže vždy v úterý od 13:00. Ta bude i tentokrát, opět bez nutnosti objednání. Další dvě však budou výhradně pro zamilované páry a na tyto prohlídky je třeba se objednat. Proběhnou v 15:00 a 16:00 hodin a vzhledem ke kapacitě může přijít na každou prohlídku vždy 6 párů,“ říká 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová s tím, že objednat se zájemci mohou na telefonním čísle 800 900 001. Kromě komentovaných prohlídek bude návštěvníky čekat i překvapení: „Originální fotokoutek a něco dobrého na občerstvení,“ naznačuje Milada Sokolová a pokračuje: „Ráda bych ještě připomenula, že v botanické zahradě máme od loňského roku pro zamilované páry také lavičku zamilovaných a i ta se může stát cílem procházky na svatého Valentýna.“

Botanická zahrada má v zimním období otevřeno do 15 hodin, takže se dá následně pohodlně stihnout ještě i valentýnská věž. (red)

Poslat nový komentář