ilustrační foto PČR
Nedělní dopoledne bylo ve FN Olomouc ve znamení tragedie. Z okna jedné z budov vyskočil pacient. Třiasedmdesátiletý muž na místě zemřel.
K neštěstí došlo v neděli kolem 11 hodiny. "Muž po pádu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Příčiny a okolnosti budou předmětem dalšího policejního vyšetřování, s největší pravděpodobností šlo však o sebevraždu," informovala policejní mluvčí Marie Štrbáková. (red)