Hanáci na jaře vyhrávají pouze na penalty

Foto Jiří Gándhí Procházka

Hanáci pokračují v nepřesvědčivých výkonech, ale zatím jim to na výhru přes penalty vychází. V týmu vázne souhra, někteří hráči až příliš sólují a až Hanáci narazí na zdatného soupeře, hrozí jim debakl...

V Přemyslovicích ve 21. minutě zahrával hostující Krupička rohový kop a míč dorazil do branky Martin Kolář - 0:1. Domácí provedli o čtyři minuty stejnou akci jako přes kopírák a Lukáš Tyl po rohovém kopu vyrovnal - 1:1. Hrbolaté domácí hřiště kombinaci hráčům obou mužstev neulehčilo a jelikož ve druhém poločase žádné mužstvu gól nevstřelilo. došlo opět na penaltový rozstřel. Při těch opět exceloval "Kolja", a tak si Hanáci vezou do Prostějova dva body. Příští neděli 9. dubna v 16.00 hodin přivítají Hanáci na umělce rezervu Určic. Doufáme, že v sobotu "Baníkovci" s Poláky nerozmlátí celý stadion!

Lubomír Kaprál

Sokol  Přemyslovice - TJ Haná Prostějov  1:1  P.K. 2:4  (1:1)

Branky: 25. Lukáš Tyl - 21. Martin Kolář.

Rozhodčí: Horák, Protivánek, Keluc, ŽK: 54. Burget - 78. Martin Kolář. Diváků: 50

Sestava TJ Haná Prostějov: Lošťák - Trnavský, Ohlídal, Martin Kolář, Dominik Holomek( 46. Jančiar) - Marek Holomek, Mašík, Krupička, Hodulák - Zatloukal (69. Daniel Kolář, 76. Strouhal), Gábor. "Chvíli hrající"  trenér: Daniel Kolář