Nezapomeňte! Floru zaplní tisíce mláďat!

Nezapomeňte! Floru zaplní tisíce mláďat!
ilustrační foto plakát

Úplnou novinku si pro své návštěvníky a milovníky přírody připravila Flora Olomouc. Od 2. do 4. září se v pavilonech A a E uskuteční premiérový ročník Chovatelské výstavy, zaměřené tentokrát na mláďata hospodářských zvířat. Po tři dny se zde zájemcům představí na 3000 malých králíků, 1700 holoubat a 1500 mláďat různých plemen drůbeže.

První ročník Chovatelské výstavy bude mít tři části. Nabídne 46. pokračování Celostátní výstavy mladých králíků a 8. Celostátní výstavu mladé drůbeže. Premiéru bude mít 1. Celostátní výstava výletků holubů. „Vystavena budou mláďata narozená v letošním roce s tím, že zájemci si je mohou přímo na místě i koupit. Navíc celou akci zpestří rovněž doprovodný program s ukázkami hospodářských zvířat nebo neobvyklým sportovním kláním Králičí hop,“ uvedla garantka výstavy Hana Zacpálková.

Chovatelská výstava se v pavilonech A a E uskuteční od 2. do 4. září 2016. V pátek bude otevřeno od 12 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 18 a v neděli od 8 do 12 hodin. Jednodenní vstupné činí 70 a vícedenní 150 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma. (red)

Poslat nový komentář