Tři sestry a Visací zámek v Prostějově! Soutěžte o vstupenky!

Tři sestry a Visací zámek v Prostějově! Soutěžte o vstupenky!
ilustrační foto plakát

 

Legendy české hudební scény skupiny Tři sestry a Visací zámek vyrážejí po pěti letech na společné turné po českých zemích. Máte se na co těšit! Old PunX Tour 2014 je tady! A začíná 7. listopadu v Prostějově!

Tři sestry a Visací zámek vás provedou přímo na podiu moderní historií i žhavou současností české rockové scény. A že se jedná o průvodce vpravdě erudované, dokazuje i umístění v anketě serveru Idnes o nejoblíbenější kytarový riff historie, kde Tři sestry obsadily třetí místo s písní Život je takovej a Visací zámek dokonce celou anketu vyhrál díky nesmrtelnému riffu v písni Traktor. To, že za to umí vzít i dnes, vám dokáží během čtyřhodinové punkové jízdy. Každá kapela zahraje samostatný průřez celým svým tvůrčím obdobím. Během tour navštíví 12 měst po celé České Republice, startují 7. 11. 2014 v Prostějově.

Pro čtyři z vás máme vstupenky zdarma. Stačí, když do konce října napíšete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, ve kterém městě OldPunkX Tour 2014 končí. (red)

 

Komentáře

zdravim, 

Old PunX Tour 2014 konci v Hradci Kralove 

Jura 

Poslat nový komentář