koncert

Soutěžte o vstupenky na koncert Hůlky a Březinové!

ilustrační foto plakát

Tanečník, choreograf, spisovatel, herec, moderátor a především prostějovský rodák a patriot Jiří Zbořil se domů vrací pravidelně, často se schází se svojí bývalou učitelkou Evou Suchánkovou. Tentokrát přijede před vánoci a přiveze s sebou hned dva hosty. Zajímavé trio bude k vidění, a hlavně slyšení, 16. prosince v Kostelci na Hané. A vy s námi můžete zasoutěžit o vstupenky!

Koncert nazvaný Splněná přání představí publiku zpěváci Daniel Hůlka a Marcela Březinová, celý program bude moderovat právě Jirka. V jeho průběhu návštěvníky čeká i soutěž o zajímavé ceny. A pokud se na koncert chcete podívat zdarma, postačí, když do 14. prosince zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, za kterou prostějovskou divadelní legendou se Jirka Zbořil pravidelně vrací? Odpověď označte v předmětu ZBOŘIL. Pro dva vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. (ber)

Tarja Turunen v Olomouci! Desátého a jedenáctého prosince!

ilustrační foto plakát

Rocková, operní a metalová zpěvačka Tarja Turunen v prosinci vystoupí v Olomouci spolu s Moravskou filharmonií Olomouc! Nenechte si ujít jedinečné vystoupení první zpěvačky Nightwish, která je již řadu let z různými projekty na úspěšně sólo kariéře. Tarja vystoupí 10. a 11. prosince v Olomouci. A bude mít i autogramiádu.

V Česku jsme již měli možnost ji vidět s rockovou show nebo také s projektem Beauty and the Beat za doprovodu filharmonie ze Zlína. Nyní přijíždí s novou vánočním show doprovázenou symfonickým orchestrem. Zhlédnout tento neopakovatelný koncert a užít si přímo božský hudební zážitek máte možnost 10. a 11. prosince v Olomouci, Výstaviště Flora – Pavilon A. Tarju můžete vidět naživo i v sobotu 9. prosince, kdy bude mít v době od 10,30 do 11,30 hodin autogramiádu v Šantovce. (ber)

Adventní koncert Daniela Juna již v neděli!

ilustrační foto plakát

Prostějovský klavírista Daniel Jun si ke spolupráci na adventním Hudebním večeru s videoprojekcí přizval violistu Jiřího Kabáta. Na koncertě, který se uskuteční 3. prosince v 19 hodin v sále Českobratrské církve evangelické U Kalicha v Prostějově, představí svůj nový program.

"Program bude průřezem stylových období od baroka až po současnost, řada skladeb bude také inspirována jazzem. Zazní tedy skladby např. od G. F. Händela, W. A. Mozarta, S. Prokofjeva, G. Gershwina či Jiřího Kabáta," vysvětlil Daniel.  

Koncert bude navíc obohacen o uměleckou video-projekci z dílny prostějovské grafičky Veroniky Zacharové k nové skladbě Jiřího Kabáta, Meditaci nad chorálem Salve Regina. Jako host se představí také Martin "Tugi" Pivoňka, který bude při několika skladbách hrát na perkuse. 

Zajděte na koncert pro Jistotu!

ilustrační foto prostejov.eu

Charitativní koncert pro SŠ, ZŠ a MŠ JISTOTA, o.p.s. se koná 26. listopadu v šestnáct hodin v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Prostějově v Brněnské ulici.

Těšit se můžete na Smíšený komorní sbor Univerzity Palackého v Olomouci. Vstupné je dobrovolné „Těšíme se na vás,“ vzkazují pořadatelé. (red)

Tip na koncert: Voxel s cimbálovkou v Olomouci

ilustrační foto zpěvák Voxel

Ve středu  22.11.2017 ve 20 hodin bude v olomouckém U-klubu výjimečný koncert. Slyšet a vidět můžete netradiční spojení -  PopFolklorTour: Voxel s Cimbálovkou.

Dosti nepravděpodobné a překvapivé - PopFolklorTour s Cimbálovkou je tady! "Uslyšíte skladby Voxela předělané do aranží pro cimbálovou muziku, zazní zcela nové i starší písně a možná si zabékáme aj něco z teho folklóru," zvou pořadatelé s tím, že po koncertě následuje "folklorní afterparty" pod podiem. Vstupenky jsou k dostání v síti smsticket. (red)

 

Daniel Jun zve na adventní koncert!

ilustrační foto plakát

Prostějovský klavírista Daniel Jun si ke spolupráci na adventním Hudebním večeru s videoprojekcí přizval violistu Jiřího Kabáta. Na koncertě, který se uskuteční 3. prosince, představí svůj nový program.

"Program bude průřezem stylových období od baroka až po současnost, řada skladeb bude také inspirována jazzem. Zazní tedy skladby např. od G. F. Händela, W. A. Mozarta, S. Prokofjeva, G. Gershwina či Jiřího Kabáta," vysvětlil Daniel. 

Koncert bude navíc obohacen o uměleckou video projekci z dílny prostějovské grafičky Veroniky Zacharové k nové skladbě Jiřího Kabáta, Meditaci nad chorálem Salve Regina. Jako host se představí také Martin "Tugi" Pivoňka, který bude při několika skladbách hrát na perkuse. 

Rocková Mikulášská nadílka se blíží! Máme pro vás volňásky!

ilustrační foto plakát

Pokud patříte k příznivcům známých prostějovských kapel Kontakt a Keks, zbystřete! Objeví se opět na pódiu společně, a to v rockové Mikulášské nadílce. Své příznivce uvítají 2. prosince od 20 hodin v KaSCentru v Prostějově. A vy čtěte pozorně, budeme soutěžit o vstupenky! 

Kapela KONTAKT

Kdo vyhrál volňásky na Traktor?

ilustrační foto Traktor

Jak PvNovinky informovaly, v Prostějově vystoupí 17. listopadu kapela Traktor. A vy jste s námi soutěžili o volňásky!

Kdo vyhrál čtyři volné lístky a zhlédne koncert zdarma? Radana Plocková, Miroslav Rotter, Pavel Pospíšil a Jiří Pejř. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o vstupenky na koncert Traktoru!

ilustrační foto kapela

Jak PvNovinky informovaly, v Prostějově vystoupí 17. listopadu kapela Traktor. A vy s námi můžete soutěžit o vstupenky!

Postačí, když do 15. listopadu zašlete na e-mail redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, v kterém roce kapela Traktor vznikla? Odpověď označte v předmětu TRAKTOR. Pro čtyři vylosované máme vstupenky. A nezapomeňte se podepsat! (red)

 

 

V Prostějově zahraje Traktor! Máme pro vás volňásky!

ilustrační foto koncert, plakát

Traktor je moravsko-pražská hardrocková skupina, která se letos na podzim vydala na Prach a Vzduch tour. Sedmnáctého listopadu zastaví i v Prostějově.

V KaSCentru v Prostějově se představí spolu s hostem, kapelou BOOTERS. Česká kapela, založená v roce 2011, hraje kombinace crossoveru, grunge, hard rocku a popu s českými texty.

Takže se máte na co těšit, budeme soutěžit o vstupenky! (red)