koncert

Zpěvák Sebastian představí Vesmírnou tour v Prostějově

ilustrační foto Vesmírná tour Sebastian

Popový zpěvák Sebastian se, po úspěchu jeho prvního samostatného turné, chystá v listopadu na novou koncertní šňůru po celé České republice, tentokrát s názvem VESMÍRNÁ TOUR 2017, a přesně podle toho bude vypadat i scéna. Koncert v Prostějově proběhne 3. listopadu od 19 hodin v KASC a fanoušci, zejména fanynky, zde budou mít možnost se setkat se zpěvákem osobně v rámci autogramiády, která bude následovat po koncertu. Na pódiu zazní všechny jeho dosavadní hity, včetně nejnovějšího songu Vesmírná i další nové písně!

Sebastian Navrátil, jak zní celé jeho jméno, se v minulosti nejvíce vryl do paměti singlem Toulavá, který samozřejmě nechybí na jeho poměrně novém debutovém albu s názvem Hvězdy, za jehož prodej získal zlatou a platinovou desku. Jeho singly Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde, Hvězdy a Náhradní díly se všechny vešly do české rádiové Top 3 a stále se drží na pozici nejhranějších českých skladeb.

Molekuly zvuku tour 2017 se blíží! Kdo vyhrál volňásky?!

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, slovenská kapela Desmod se představí s koncertem z řady Molekuly zvuku TOUR 2017 i v Prostějově. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili v bleskové hře o vstupenky!

DESMOD je slovenská rocková kapela, jejíž název je inspirován latinským názvem upíra obecného Desmodus rotundus. Původní sestava skupiny se rozpadla a v současnosti hraje ve složení: Mario "Kuly" Kollár – zpěv, Jano Škorec – bicí a perkuse, Dušan Minka – baskytara a vokály, Rišo Synčák – kytara, Martin "Redface" Cibulka – klávesy a vokály.

A kdo si užije tento sobotní koncert zdarma? Petr Drozd, František Grulich z Kostelce na Hané, Klára Špičková a Žaneta Patkánová z Ohrozimi. Gratulujeme! (red)

 

 

Do Prostějova dorazí Fanánek s Alkeholem!

Foto alkehol.cz, trisestrytour.cz

10. listopadu bude pódium KasCentra v Prostějově patřit Osudové přitažlivosti Radegast Tour 2017. Na koncertě se představí Lou Fanánek Hagen a jeho Tři sestry a kapela Alkehol. 

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Alkehol hraje pravý rock. Takže se těšte, máme pro vás vstupenky! (red)

 

Ministr zemědělství Jurečka a tuba? To je blížící se charitativní koncert!

ilustrační foto plakát

Kostel Povýšení svatého Kříže zažije ojedinělý koncert. Ministr zemědělství Marian Jurečka zahraje se svými hosty na charitativním koncertě věnovaném na rekonstrukci varhan, který se uskuteční 1. října od 14:00 hodin.

"Zveme vás na hudební díla od baroka po současnost! Vstupné je dobrovolné", zve všechny hudbymilovné spoluobčany zastupitel za KDU-ČSL Petr Kousal. (red)

Kapela DESMOD vydává album MOLEKULY ZVUKU a chystá se do Prostějova!

ilustrační foto plakát

Kapela DESMOD vydává desku s názvem MOLEKULY ZVUKU a vyráží v říjnu na turné po českých městech. Na koncertech zazní jak čerstvé novinky, tak i staré a osvědčené hity této slovenské kapely. Celou tour odstartuje 5. 10. brněnská zastávka a během října se kapela ukáže v dalších sedmi velkých městech. V Prostějově se představí hned 7. října. A čtěte pozorně, čeká vás soutěž o vstupenky! 

Kapela DESMOD vydala své debutové album před sedmnácti lety a očekávaná novinka - album MOLEKULY ZVUKU je již devátou studiovou deskou této slovenské rockové formace. Sedminásobní „Zlatí Slávci“ a také výherci ankety „Osobnosť televiznej obrazovky“ už druhou dekádu pravidelně koncertují jak na svém rodném Slovensku, tak i v České republice.

Do Prostějova míří Tomáš Klus!

ilustrační foto

Český písničkář, textař, skladatel a herec Tomáš Klus navštíví Prostějov. 28. října se představí v KaSCentru Prostějov v rámci turné  RECYKLUS TOUR 2017. 

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina vystoupí v devatenáct hodin. Vstupenky na tento koncert naleznete zde, cena jedné vstupenky je 490 korun:

http://bit.ly/TomasKlusRecyklus_Prostejov. (red)

Prostějov uvítá Jitku Zelenkovou

ilustrační foto

Jitka Zelenková slaví 50. výročí působení na české hudební scéně. A oslaví ho i v Prostějově.

Koncert, na který si jako hosty přizvala Antonína Gondolána a Ilonu Csákovou, se bude konat v Městském divadle v Prostějově 3. října. Začátek je v 19 hodin. (red)

Na Korunní pevnůstku míří Létofest!

ilustrační foto plakát

Rocková a populární hudba rozezvučí v sobotu 5. srpna olomouckou Korunní pevnůstku na festivalu Létofest. Hudební produkci odstartuje ve 13 hodin Iné Kafe a o půlnoci zakončí UDG. Samozřejmostí bude bohatý doprovodný program.

Michal Hrůza hraje od 14:45 a Marek Ztracený v 18:45. Mezi tyto interprety se ještě vmáčne skupina Jelen, která ovládne podium v 16:45. Večerní vystoupení obstarají od 20:45 Wanastovi Vjecy a po nich od 22:45 ústečtí UDG.

Létofest pomáhá také onkologicky nemocným dětem. Část výtěžku z každé vstupenky podporuje nadaci Můj nový život, která vrací dětské pacienty do života. (red)

 

Do Prostějova přijede Olympic!

ilustrační foto plakát

Kdo by neznal hity Dej mi víc své lásky, Želva, Slzy tvý mámy, Jasná zpráva, Dávno. Stojí za nimi kapela, která letos koncertuje neuvěřitelných 55 let. Olympic s Petrem Jandou zavítá i do Prostějova!

Koncert se bude konat v KaSCentru v Prostějově 22. listopadu od 19 hodin. Vstupenky jsou již v předprodeji! (red)

Do Olomouce zavítá světoznámá formace Billy Talent

ilustrační foto

Do domácí mapy letních rockových akcí se zapíchl další špendlík. A pořádně ostrý. V našich končinách velmi populární kapela BILLY TALENT z kanadského Toronta se při prázdninovém turné po evropských festivalech zastaví na sólovém koncertu i na Moravě. Jediné tuzemské vystoupení punk-rockové kapely se odehraje 1. srpna pod širým nebem v Korunní pevnůstce v Olomouci. 

Billy Talent mají v ČR velkou základnu fanoušků a pravidelně tady koncertují. Naposledy se představili loni v Praze na festivalu Aerodrom, krátce před tím, než přišli na trh s novinkou Afraid of Heights. Právě hity z posledního alba, které odborníci řadí – vedle Billy Talent I a II - k tomu nejlepšímu, co kapela vydala, zcela jistě zazní také v Olomouci. Muzikanti však ve svých setlistech nikdy nezapomenou ani na staré pecky, které je vynesly na fanouškovské výsluní v prvních letech minulého desetiletí.