koncert

Ateneo pro Jistotu

ilustrační foto

Dne 17. 12. 2016 v 15.00 se bude opět konat adventní koncert v kostele Cyrila a Metoděje na Brněnské ulici v Prostějově.  

"Vstup je dobrovolný, vybraná částka bude použita pro handicapované žáky školy JISTOTA, o. p. s. a ul. Tetín v Prostějově. Hraje a zpívá Smíšený komorní sbor ATENEO působící při Univerzitě Palackého v Olomouci. Všechny srdečně zveme," přidala pozvání ředitelka Marie Turková. (red)

 

Máte rádi Turbo či Ready Kirken? Tak dnes hurá do Olomouce!

ilustrační foto FB Ready Kirken

Sobota 17. prosince patří na olomouckých vánočních trzích hned dvěma kapelám. Vystoupí totiž Turbo a Ready Kirken.

Od čtrnácti hodin vystoupil smíšený pěvecký sbor studentů UP - PUCF Chemron se svým předvánočním koncertem. Koncert kapely Turbo začne v šestnáct hodin, skupina Ready Kirken to rozbalí v osmnáct hodin. Po celý víkend budete moci ochutnat norimberskou gastronomii. (red) 

Proměny zvou na vánoční koncert! V úterý!

Foto archiv Proměny

Vánoční koncert prostějovského pěveckého sboru Proměny se koná v úterý 13. prosince od 18 hodin v Husově sboru.

"První půlka koncertu bude věnována klasickému repertoáru, příznačnému pro adventní dobu. Ve druhé půli se budeme věnovat příchodu nového roku. Posluchači se mohou těšit na písně ze slavného filmu Sestra v akci, dále na písně Marty Kubišové a slavné muzikálové melodie. Pěvecký sbor doprovodí pětičlenná kapela, k sólistkám sboru se přidají zpěvák a skladatel Patrik Zatloukal a olomoucký kytarista a zpěvák Jaroslav Novák.

OBRAZEM: Mikulášská? Prostě super!

Foto čtenář Lubik

Včera jste se ve Společenském domě v Prostějově mohli skvěle bavit na Mikulášské zábavě. Skupiny Kontakt a Keks se vytasili s tím nejlepším, co umí! A s Prostějovskými novinkami jste soutěžili o volné lístky.

Za zaslané fotografie děkujeme jednomu z výherců, panu Lubikovi. A co vy, užili jste si večer? (red)

Kdo "zapaří" na sobotní Mikulášské zdarma?

ilustrační foto plakát

Exkluzivní vystoupení prostějovských legend KEKS & KONTAKT se blíží. Již zítra v prostějovském KaS Centru vystoupí od dvaceti hodin. Podívali jste se s námi do jejich historie a soutěžili o vstupenky!

Kapela KONTAKT

Koncert Paulie Garand + Kenny Rought & Jay Diesel je zrušen!

ilustrační foto

Pokud jste se těšili na koncert tří hvězd, který se měl konat 22. října v KaSCentru Prostějov, máte smůlu.

Koncert  hip hopových legend byl zrušen, stejně jako je zrušena soutěž s PvNovinkami o vstupenky. Soutěžícím se tímto omlouváme! (red)

Koncert tří hvězd se blíží! Soutěžte o vstupenky!

ilustrační foto FB

Jedinečný koncert nabídne exkluzivní spojení hipphopových interpetů v Prostějově vůbec poprvé. Koncert Paulie Garand + Kenny Rought & Jay Diesel už 22. října v KaSCentru v Prostějově! Soutěžte o vstupenky!

Dnes vám přinášíme první díl naší soutěže, která je nedílně spjata s koncertem hipp hopových legend. Týká se muže číslo jedna, Paulieho Garanda.

Wohnouti, Čechomor i vagína. KaSCentrum nabídne do konce roku pestrý program

ilustrační foto iprostejov.cz

O tom, že bude v prosinci prostějovské KaSCentrum hostit kapelu Kryštof, PvNovinky již informovaly. I když je koncert už nyní beznadějně vyprodán, nezoufejte. Do konce roku budete moci ve zdejším sále navštívit koncerty dalších zajímavých skupin a také jedno unikátní divadelní představení.

Vy, kdož máte rádi legendární Partičku, vyrazte do Kaska 19. září. Určitě nebudete litovat. Koncert Exkluzivní spojení hip hopových interpretů nabídne koncert Paulie Garanda, Kenny Rougha a Jay Diesela 22. 10. 2016. Mimochodem budete s námi moci soutěžit o vstupenky!

Kapelu Čechomor není nutno představovat. Její Velký vánoční koncert si můžete poslechnout 25.11. 2016.

Na své přijdou příznivci kapely Wohnout. Jejích Sladkých dvacet zazní 2.12. 2016.

Arrhytmia. Pro ty, kdo nestihli včerejší koncert

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, včera se v hale hlavního prostějovského nádraží uskutečnil koncert kapely Arrhytmia. Bohužel se redakce o jedinečné akci dozvěděla příliš pozdě, a tak řada hudbymilovných o vystoupení přišla. Pokusíme se vám to trochu vynahradit.

Na youtube je totiž video, jehož autorem je Radek Bárt. Zachycuje loňské prostějovské pivní slavnosti a koncert Arrhytmie. Zhlédnout ho můžete v odkazu zde: https://www.youtube.com/watch?v=Z3TmiyOub-E

Milovníci rocku, metalu a popu, spěchejte na nádraží. Hned!

ilustrační foto

Jedinečné představení se právě chystá v hale prostějovského hlavního nádraží. Úderem 17. hodiny se zde rozezní čtyři violoncella a bubny skupiny Arrhytmia. Nenechte si ujít jedinečný koncert celostátního projektu Zpívající nádraží!

Čtyři violoncellisté a bubeník se specializují na interpretaci rockových, metalových či popových hitů z celého světa.