koncert

Na Korunní pevnůstku míří Létofest!

ilustrační foto plakát

Rocková a populární hudba rozezvučí v sobotu 5. srpna olomouckou Korunní pevnůstku na festivalu Létofest. Hudební produkci odstartuje ve 13 hodin Iné Kafe a o půlnoci zakončí UDG. Samozřejmostí bude bohatý doprovodný program.

Michal Hrůza hraje od 14:45 a Marek Ztracený v 18:45. Mezi tyto interprety se ještě vmáčne skupina Jelen, která ovládne podium v 16:45. Večerní vystoupení obstarají od 20:45 Wanastovi Vjecy a po nich od 22:45 ústečtí UDG.

Létofest pomáhá také onkologicky nemocným dětem. Část výtěžku z každé vstupenky podporuje nadaci Můj nový život, která vrací dětské pacienty do života. (red)

 

Do Prostějova přijede Olympic!

ilustrační foto plakát

Kdo by neznal hity Dej mi víc své lásky, Želva, Slzy tvý mámy, Jasná zpráva, Dávno. Stojí za nimi kapela, která letos koncertuje neuvěřitelných 55 let. Olympic s Petrem Jandou zavítá i do Prostějova!

Koncert se bude konat v KaSCentru v Prostějově 22. listopadu od 19 hodin. Vstupenky jsou již v předprodeji! (red)

Do Olomouce zavítá světoznámá formace Billy Talent

ilustrační foto

Do domácí mapy letních rockových akcí se zapíchl další špendlík. A pořádně ostrý. V našich končinách velmi populární kapela BILLY TALENT z kanadského Toronta se při prázdninovém turné po evropských festivalech zastaví na sólovém koncertu i na Moravě. Jediné tuzemské vystoupení punk-rockové kapely se odehraje 1. srpna pod širým nebem v Korunní pevnůstce v Olomouci. 

Billy Talent mají v ČR velkou základnu fanoušků a pravidelně tady koncertují. Naposledy se představili loni v Praze na festivalu Aerodrom, krátce před tím, než přišli na trh s novinkou Afraid of Heights. Právě hity z posledního alba, které odborníci řadí – vedle Billy Talent I a II - k tomu nejlepšímu, co kapela vydala, zcela jistě zazní také v Olomouci. Muzikanti však ve svých setlistech nikdy nezapomenou ani na staré pecky, které je vynesly na fanouškovské výsluní v prvních letech minulého desetiletí. 

Katapult v Náměšti! Již 2. července!

ilustrační foto

Tohle bude nezapomenutelný zážitek pro každého srdcového rockera. Více jak tři hodiny poctivého hoblování legendy českého rocku Oldy Říhy a jeho Kaťáků, to je unikátní koncert - Kladivo na život. Druhého července spolu v Náměšti na Hané na Olomoucku zavzpomínáme na 42letou kariéru kapely Katapult.

“Uslyšíme a zahulákáme si přes třicet prověřených pecek, mezi kterými nebudou chybět Hlupák váhá, Až, Někdy příště a další. Koncert KLADIVO NA ŽIVOT je navíc parádní příležitost, jak dát nadýchnout rockové atmosféry našim mlaďochům, protože děcka do 12 let mají vstup zadarmo,” přibližuje koncert Kaťáků za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Proměny ukáží svou poprockovou tvář!

ilustrační foto plakát

V úterý 27.6.2017 v 18 hodin spustí léto i pěvecký sbor Proměny. Tentokrát se ukáží v poprockové podobě.

"Společně nastartujeme léto pestrobarevným koncertem. Pozvali jsme si k tomu i hosty a moc se na vás těšíme," vzkazují Proměny. Koncert se bude konat v příjemně klimatizovaném prostředí Duhy. (red)

 

V Náměšti na Hané to rozjede Katapult!

ilustrační foto

Tohle bude nezapomenutelný zážitek pro každého srdcového rockera. Více jak tři hodiny poctivého hoblování legendy českého rocku Oldy Říhy a jeho Kaťáků, to je unikátní koncert Kladivo na život. Druhého července od 18 hodin v Náměšti na Hané na Olomoucku zavzpomínáme na dvaačtyřicetiletou kariéru kapely.

“Uslyšíme a zahulákáme si přes třicet prověřených pecek, mezi kterými nebudou chybět Hlupák váhá, Až, Někdy příště a další. Koncert KLADIVO NA ŽIVOT je navíc parádní příležitost, jak dát nadýchnout rockové atmosféry našim mlaďochům, protože děcka do 12 let mají vstup zadarmo,” přibližuje koncert Kaťáků za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Legendy se vrací! Soutěžte o volné vstupenky!

ilustrační foto plakát

Bigbíťáci, bigbíťačky, rychle rifle pohledejte, na legendy do Konice pospíchejte! Nenechte si ujít jedinečnou akci, konající se pouze jednou do roka. V sobotu 17. června se Legendy vrací do Konice. Soutěžte s námi o vstupenky!

Vystoupí skupiny, které již běžně nehrají a znovu se dají dohromady pro tuto zvláštní příležitost. „Těšit se můžete na Kreyson, Marasd, Junior, Black Sabbat Dio Tribute, AC/DC- Revival Back in Black, Quercus, Mersi," zvou pořadatelé.

V případě nepříznivého počasí jsou připraveny párty stany pro víc než 300 hostů. Zajištěno je bohaté občerstvení.

Koncert začne v zámeckém parku v osmnáct hodin, dobové oblečení je vítáno.

Koncert Věry Martinové je zrušen!

ilustrační foto veramartinova.cz

Kvůli akutnímu onemocnění Věry Martinové je zrušen dnešní koncert v Městském divadle v Prostějově. 

Koncert se uskuteční v náhradním termínu v úterý 16. května 2017 v 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. Divákům, kterým termín nevyhovuje, bude vráceno vstupné v pravidelné otvírací době divadelní pokladny. (red)

 

 

Souboj rebelů v Prostějově!

ilustrační foto

Úspěšné halové turné skupiny Citron Souboj rebelů pokračuje v mezinárodní sestavě. Pozvání do ringu přijala německá hard and heavy legenda Axxis. Po dlouhé době uvidíte na turné také Tanju s vlastní kapelou. Přijďte zavzpomínat na hity 80-90 let a poslechnout novou tvorbu, a to 28. dubna do KaSCentra Prostějov!

Po ohromném úspěchu halového turné Souboj rebelů Radegast tour 2016, kdy kapela Citron spolu s dalšími rebely domácí, metalové scény na konci loňského roku zcela zaplnila haly po celé České republice, se Souboj rebelů vrací! Kapela Citron po dvou úspěšných EP vydala na konci loňského roku dlouho očekávané album Rebelie Rebelů, které se dočkalo velké odezvy fanoušků. Aktuálně je album mezi deseti nejprodávanějšími alby ve všežánrovém prodeji v České republice! Na turné dojde i k představení nového Live DVD – „Citron – Souboj Rebelů“ – natočené loni v prosinci v hale Euronics ve Zlíně.

Mňága jede!

Foto čtenář

Ještě máte čas vyrazit! Od deváté hodiny se v klubu Apollo13 rozjel úžasný nářez! Kapela Mňága a Žďorp předvádí to nejlepší, co vytvořili!

"Zasílám pár fotografií, omluvte kvalitu, bohužel nemám lepší foťák", napsal k zaslaným fotografiím jeden ze čtenářů Prostějovských novinek, který se jako jeden ze čtyř vylosovaných zúčastnil této hudební akce zdarma. (red)