koncert

Výjimečné koncerty v Městském divadle pokračují

ilustrační foto plakáte

Městské divadlo v Prostějově zařazuje do své nabídky mimořádné koncertní skvosty!

V pondělí 18. března 2019 zavítá do divadla i nejmladší Don Giovanni na festivalu v Bambergu a nejmladší Oněgin v Divadle J. K. Tyla v Plzni – barytonista, člen Junge Ensemble v drážďanské Semperoper JIŘÍ RAJNIŠ. 

Jiří Rajniš je absolutním vítězem soutěže Pražský pěvec 2008 a byl také semifinalistou v mezinárodní soutěži Antonína Dvořáka v Karlových Varech 2008.

Kdo vyhrál lístky na večerní Tři sestry?

ilustrační foto Tři sestry

Jak PvNovinky informovaly, dnes, tedy 30. listopadu budou v KaSCentru vystupovat společně Tři sestry a Slobodna Európa. A vy jste s námi mohli soutěžit o vstupenky!

Bohužel z důvodu technické závady na našich stránkách jsme nemohli informovat o výhercích dříve, než nyní. A kdo tedy zhlédne představení zdarma? Alena Steinerová, Zdeněk Mikulka, Milan Šrubař a Silvie Roháčková. Gratulujeme! (red)

Do Prostějova zavítá Čechomor. Poslední volné vstupenky!

ilustrační foto plakát

Známá česká kapela zamíří do našeho města koncem roku v rámci Čechomor Kooperativa Tour 2018. V KaSCentru se představí 26. listopadu v 19 hodin. 

Skupina Čechomor v letošním roce oslavuje třicet let od svého vzniku. Své příznivce i respekt kritiků si skupina získala především nápaditým aranžmá a osobitou interpretací hudby, jejímž základem byly a jsou lidové písničky. Od přelomového roku 2001, kdy Čechomor získal tři ceny Anděl (jako skupina roku, za album Proměny i za stejnojmennou skladbu), uběhlo 17 let. Skupina za tu dobu koncertovala nejen doma a na Slovensku, ale i v celé Evropě, procestovala Severní Ameriku, Austrálii i Asii. Spolupracovala s několika výraznými hudebními producenty (např.

Soutěžte o vstupenky na Tři sestry a Slobodnu Európu!

ilustrační foto FB

Jak PvNovinky informovaly, 30. listopadu budou v KaSCentru vystupovat společně Tři sestry a Slobodna Európa. A vy s námi můžete soutěžit o vstupenky!

Postačí, když do 27. listopadu zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje společné turné obou kapel? Do předmětu napište SESTRY. Pro čtyři vylosované máme vstupenky.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

 

Tip na nedělní večer: Klavírista Daniel Jun s hosty v Prostějově

ilustrační foto plakát

Prostějovský klavírista Daniel Jun připravil i pro letošní podzim koncerty. Slyšet jej můžete v Prostějově v neděli 18. listopadu v sálu ČCE U Kalicha.

"Tentokrát jsem ke spolupráci přizval violoncellistu Petra Mašlaně, dáváme dohromady krásný a pestrý program. Půjde o celistvou směs hudby zejména romantické a jazzové s příměsí ještě dalších hudebních žánrů," uvedl Daniel Jun. 

Na koncertě bude hostovat Martin "Tugi" Pivoňka, který bude hrát na perkuse, a spoluúčinkovat bude i Veronika Zacharová, která bude zpívat několik jazzových a bluesových songů.

"Oba koncerty se uskuteční za finanční podpory DPOV, a.s., za kterou velice děkujeme," dodal Jun. (ber) 

Kdo vyhrál volňásky na koncert a zábavu v Lipové?

Ilustrační foto G.V.G.

Jak PvNovinky informovaly, KD Lipová a SDH Hrochov pořádají v sobotu 17. listopadu zábavu spojenou s koncertem kapely Stracené Ráj a Gabriely V.G. A my jsme pro vás připravili bleskovou soutěž o vstupenky.

Pro vylosovaného výherce jsou připraveny dva lístky. A na koho se usmálo štěstí? Výhercem se stává paní Jitka Vlachová z Horního Štěpánova. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o vstupenky na koncert a zábavu v Lipové! Bleskově!

Ilustrační foto G.V.G.

Jak PvNovinky informovaly, KD Lipová a SDH Hrochov pořádají v sobotu 17. listopadu zábavu spojenou s koncertem kapely Stracené Ráj a Gabriely V.G. A my pro vás máme bleskovou soutěž o vstupenky!

Postačí, když do pátku do sedmnácté hodiny zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak zní celé jméno Gabriely V.G? Nápovědou pro vás může být článek, zveřejněný na našich stránkách.

Odpověď označte v předmětu LIPOVA. Pro jednoho vylosovaného máme vstupenky pro dvě osoby.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Kokeno rock zve na Halloween party!

ilustrační foto plakát

V sobotu 27. října se v Bistru U Matesa na Hloučele v Prostějově bude konat Halloween rock party.

Vystoupí na ní kapela Kokeno, zvláštním hostem bude Ozzzy. "Občerstvení a teplo zajištěno," zvou muzikanti.

Akce začíná v sedmnáct hodin. (red) 

Na Mou vlast se již nedostanete

ilustrační foto plakát

V pondělí 22. října se v prostějovském divadle uskuteční koncert Moravské filharmonie Olomouc. Je věnován stému výročí založení republiky. Vstupenky již jsou rozdány.

„Cyklus symfonických básní Má vlast  z dob národního obrození k oslavě české státnosti v podání Moravské filharmonie Olomouc bude dirigovat Stanislav Vavřínek,“ uvedla ředitelka divadla Jana Maršálková. Pro zájemce o vstupenky ale nemá dobrou zprávu. " Vstupenky již žádné nejsou. Rozdávaly se 10. října přibližně dvacet minut," dodala ředitelka. 

Koncert pořádá Olomoucký kraj ve spolupráci se Statutárním městem Prostějov. (ber)

Kdo vyhrál volňásky na Alkehol a Walda Gang?

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, 5. října budou v Prostějově hostovat hned dvě kapely, Alkehol a Walda Gang. A vy jste s námi soutěžili o vstupenky!

A kdo z vás, jenž jste správně odpověděli na soutěžní otázku, měl zároveň štěstí při losování? Na koncert se zdarma podívají: Josef Kovář z Prostějova, Eva Babiánková z Čelechovic na Hané, Alena Kočí ze Sněhotic a Martin Spurný z Prostějova. Gratulujeme! (red)