soutěž

Kdo vyhrál vstupenky na představení Byt na inzerát?

ilustrační foto plakát

Zajímavou soutěž o vstupenky jsme v minulých dnech přinesli spolu s Agenturou Mamut. Tentokrát šlo o vstupenky na divadelní představení, které se uskuteční v Jesenci. Vidět v něm můžete třeba Adélu Gondíkovou, Ivanu Andrlovou, Zbyška Pantůčka, Martina Zounara a další známé herce.

Byt na inzerát

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Jiří Zbořil přiveze na Hanou Hůlku a Březinovou!

ilustrační foto plakát

Tanečník, choreograf, spisovatel, herec, moderátor a především prostějovský rodák a patriot Jiří Zbořil se domů vrací pravidelně. Tentokrát přijede před Vánoci a přiveze s sebou hned dva hosty. Zajímavé trio bude k vidění, a hlavně slyšení, 16. prosince v Kostelci na Hané.

Koncert nazvaný Splněná přání představí publiku zpěváci Daniel Hůlka a Marcela Březinová, celý program bude moderovat právě Jirka. V jeho průběhu návštěvníky čeká i soutěž o zajímavé ceny.

Vstupenky na koncert jsou již v prodeji na Městském úřadě v Kostelci na Hané. A vy čtěte pozorně, čeká nás soutěž! (ber)

 

Soutěžte o vstupenky na rockový Mikulášský nářez!

ilustrační foto plakát

Pokud patříte k příznivcům známých prostějovských kapel Kontakt a Keks, zbystřete! Objeví se opět na pódiu společně, a to v rockové Mikulášské nadílce. Své příznivce uvítají 2. prosince od 20 hodin v KaSCentru v Prostějově. 

Pokud se na koncert chcete podívat zadarmo, postačí, když do 29. listopadu zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdy vznikla kapela Kontakt? Odpověď označte v předmětu KONTAKT. Pro čtyři vylosované máme vstupenky! (red) 

 

Rocková Mikulášská nadílka se blíží! Máme pro vás volňásky!

ilustrační foto plakát

Pokud patříte k příznivcům známých prostějovských kapel Kontakt a Keks, zbystřete! Objeví se opět na pódiu společně, a to v rockové Mikulášské nadílce. Své příznivce uvítají 2. prosince od 20 hodin v KaSCentru v Prostějově. A vy čtěte pozorně, budeme soutěžit o vstupenky! 

Kapela KONTAKT

Soutěžte o vstupenky na představení Byt na inzerát!

ilustrační foto plakát

Zajímavou soutěž o vstupenky přinášíme spolu s Agenturou Mamut. Tentokrát o vstupenky na divadelní představení, které se uskuteční v Jesenci. Vidět v něm můžete třeba Adélu Gondíkovou, Ivanu Andrlovou, Zbyška Pantůčka, Martina Zounara a další známé herce.  

Byt na inzerát

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Soutěžní kvíz Vražda v Orient expresu zná vítěze!

ilustrační foto kvíz

V minulých týdnech jste soutěžili s Knihkupectvím Kosmas a kinem Metro 70 Prostějov o knihu Vražda v Orient expresu a dvě vstupenky na premiéru filmu Vražda v Orient expresu v Kině METRO 70. Výherci jsou již známi!

"V úterý 31.10.2017 byli vylosováni výherci soutěžního kvízu: Jsou jimi David Karhan a Alena Navra. O výhře byli oba informováni e-mailem.

Ještě jednou gratulujeme a ostatním moc děkujeme za účast," vzkazuje Kosmas. (red)

Kvíz a správné odpovědi

1.      Autor(ka) knihy? Agatha Christie

2.      Původní datum publikování knihy? (stačí rok) 1. ledna 1934

3.      Co bylo vražedným nástrojem? Dýka (nůž)

Soutěžte o vstupenky na koncert Traktoru!

ilustrační foto kapela

Jak PvNovinky informovaly, v Prostějově vystoupí 17. listopadu kapela Traktor. A vy s námi můžete soutěžit o vstupenky!

Postačí, když do 15. listopadu zašlete na e-mail redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, v kterém roce kapela Traktor vznikla? Odpověď označte v předmětu TRAKTOR. Pro čtyři vylosované máme vstupenky. A nezapomeňte se podepsat! (red)

 

 

V Prostějově zahraje Traktor! Máme pro vás volňásky!

ilustrační foto koncert, plakát

Traktor je moravsko-pražská hardrocková skupina, která se letos na podzim vydala na Prach a Vzduch tour. Sedmnáctého listopadu zastaví i v Prostějově.

V KaSCentru v Prostějově se představí spolu s hostem, kapelou BOOTERS. Česká kapela, založená v roce 2011, hraje kombinace crossoveru, grunge, hard rocku a popu s českými texty.

Takže se máte na co těšit, budeme soutěžit o vstupenky! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Tři sestry a Alkehol?

ilustrační foto kapela Alkehol

V pátek 10. listopadu bude pódium KasCentra v Prostějově patřit Osudové přitažlivosti Radegast Tour 2017. Na koncertě se představí Lou Fanánek Hagen a jeho Tři sestry a kapela Alkehol. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři volné vstupenky!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Marie Tomanová, Adam Iránek, Marie Kaprálová a Milan Hejč. Gratulujeme! (red)

V sobotu se bude soutěžit. Ve vědomostech a orientaci

ilustrační foto MMP

Česká asociace Sport pro všechny, Regionální centrum Prostějovsko, pořádá v rámci veřejně přístupných akci vědomostní orientační soutěž žákovských dvojic. Je určena pro žáky a žákyně 3. – 9. tříd základních škol a konat se bude v sobotu 4. listopadu v centru Prostějova.

Soutěž spočívá v hledání stanovišť v centru města a odpovědích na otázky o městě Prostějově. Těch je pět, na každém budou soutěžící odpovídat na tři otázky. Každá správná odpověď bude ohodnocena jedním bodem, vítězem v příslušné kategorii se stane dvojice s nejvyšším počtem bodů. 

Do soutěže se můžete přihlásit v sobotu v devět hodin v zahradě Národního domu, kde je start i cíl. Vyhlášení vítězů a předání cen je naplánováno na cca jedenáct hodin. (red)