soutěž

Kdo vyrazí na Hodokvas rytíře Kobylky na Sovinec zdarma?

ilustrační foto Sovinec

Hodokvas rytíře Kobylky aneb Tradiční historicko-řemeslný jarmark na hradě Sovinci letos připadl na víkend 17. až 18. srpna. A vy jste s PvNovinkami mohli soutěžit o rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti.

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Romana Čtvrtlíková z Prostějova, Zdeňka Přichystalová z Prostějova a Lucie Svačinová z Konice. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál vstupenky na Přízrak Temné věže na Sovinci?

ilustrační foto Sovinec

O víkendu 10. až 11. srpna se na hradě uskuteční další z mnoha oblíbených akcí, tentokrát pod názvem Přízrak Temné věže aneb Lapkové a kati při práci na loupežnické stezce. Ne všechny povídky a šermířské příběhy ale musí končit katovou sekyrou.

Již podle názvu je patrné, že se program týká loupežníků, zbojníků, lapků a také katů. Na pátém nádvoří hradu Sovinec se budou střídat oblíbené a žádané skupiny z celé republiky. Při šermířských ukázkách vystoupí jedna z nejlepších a nejelitnějších skupin těžkooděnců ARTUS THOR v nelítostných soubojích rytířského turnaje Liga výjimečných. Divadelní a kejklířská společnost Komedianti připomene svou úžasnou pohádku Furianti. Skupina historického šermu a dobových tanců Berendal provede Únos přímo u nosu. Po delší době se na hrad vrací i vynikající žonglér Jindřich Holeček.

Kdo vyhrál volňásky na Šermířský víkend?

ilustrační foto

Spolek Dědictví a zámek Plumlov pořádá ve dnech 3. a 4. srpna 2018 Šermířský víkend aneb velkolepý rytířský turnaj. Po oba dva dny bude nádvoří zámku otevřeno od 9:30 do 18 hodin a návštěvníkům se zde představí známé šermířské či divadelní skupiny. Uvidí i velkolepý průvod, příjezd panstva či bitvu o panovníkovu čest. A vy jste si s PvNovinkami mohlli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Soutěž Prostějovské novinky ve spolupráci s organizátory vyhlásili o dva rodinné vstupy, které čítají dva dospěláky a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Tereza Gambová z Plumlova a Miroslav Polák z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Sovinec?

ilustrační foto

O víkendu 13. a 14. července se na hradě Sovinci opět utkají stateční rekové. Bude zde probíhat velkolepý rytířský turnaj Na příkaz císaře. A vy jste si mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Jak jsme informovali, pro čtyři výherce máme rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti. A kdo vyrazí na Sovinec zdarma? Výherci se stávají Aleš Roučka z Prostějova, Emma Nováková z Prostějova, Yvona Boušková z Olomouce a Sofie Malá z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na noční prohlídky zámku Plumlov?!

ilustrační foto MS

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu 12. a 13. července se na zámku Plumlov konají noční prohlídky. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Soutěžili jsme o třikrát rodinné vstupné čítající dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí z celé řady soutěžících? Rodinné vstupné získávají Markéta Benešová z Prostějova, Radovan Pech z Čelechovic na Hané a Pavel Bednář z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Dobývání hradu Plumlov?

ilustrační foto

O svátečním víkendu 5., 6., a 7. července máte možnost zavítat na plumlovský zámek. Odehraje se tam akce nazvaná Dobývání hradu Plumlov. A vy jste s námi mohli soutěžit o čtyřikrát rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti.

Soutěžících byla jako vždy spousta, štěstí se usmálo jen na některé. Výherci se stávají Lenka Střelcová z Konice, Kamil Filo z Prostějova, Jan Moravec z Prostějova a Petr Kaleta z Valašského Meziříčí. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Annu K.?

ilustrační foto plakát

Zámecký park v Čechách pod Kosířem bude hostit 27. června open air koncert Anny K. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jiří Bradáč a Jarmila Sedláková. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál rodinné vstupné na víkendový Sovinec?

ilustrační foto

O víkendu 22. a 23. června 2019 nabídne hrad Sovinec Škrholu a lotry ze mlýna. Bohatý celodenní program potrvá oba dny od devíti do osmnácti hodin. A vy jste si s námi opět mohli zasoutěžit o rodinné vstupné. Tentokrát bleskově!

A na koho se usmálo štěstí a v počtu dvou dospěláků a tří dětí navštíví víkendový Sovinec zdarma? Jedná se o Pavlu Belkovou ze Ptení, Moniku Koukalovou z Prostějova a rodinu Dobrovských z Olomouce. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na 4tet?

ilustrační foto 4tet

PvNovinky si vás dovolují pozvat na koncert legendárního 4tetu. Koná se 20. června na hradě Šternberk a vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Petr Zapletal a Renata Moudrá. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky v soutěži o pohádkové vstupné na zámek Plumlov?

ilustrační foto

Ve dnech 1. a 2. června se brány zámku v Plumlově znovu otevřou pohádkovým prohlídkám. V sobotu k nim přibude i dětský den s kluby vojenské historie.

Pohádkové prohlídky začínají po oba dny ve třináct hodin, vstup do zámku je každou hodinu, ten poslední v sedmnáct hodin.

V sobotu v době od devíti do sedmnácti hodin je připraven den s vojenskou historií. Budete si moci zasoutěžit v branném závodě, podívat se na výstavu zbraní a přehlídku armád z 2. světové války.

Prostějovské novinky pro vás získaly možnost soutěže o dva rodinné vstupy, které čítají dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí? Vstupenky získávají Petr Randus z Držovic a Alena Skácelová z Prostějova. Gratulujeme! (red)