soutěž

Do Prostějova míří Traktor! S Šachoffnice tour 2019 - II. tah

Foto Traktor, plakát

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné. V turné kapela rozhodla pokračovat i na podzim. 22 listopad  v 19:30 hodin zastaví ve Společenském domě v Prostějově.

Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickýmivideoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.

Recenze na desku

Tvrdá, ale melodická, tak jde ve stručnosti charakterizovat desku, kterou hardrocková kapela Traktor nadělila fanouškům téměř před rokem. Nese název Šachoffnice a přináší deset nových skladeb.

Kdo vyhrál v bleskové soutěži o volňásky na víkendový Sovinec?

ilustrační foto

Poslední letošní akci připravil na prodloužený víkend 25. - 28. října 2019 hrad Sovinec. Těšit se můžete na Sokolnické lovy aneb Slavnostní ukončení sezony 2019. A vy jste s Prostějovskými novinkami mohli soutěžit o čtyři rodinné vstupy, které čítají dva dospělé a tři děti, a to zdarma.

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Pavel Sofka z Plumlova, Vlasta Řehořková z Prostějova, Petra Švédová a František Strouhal z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Který z mnoha účastníků soutěže vyhrál v soutěži s pivovarem Holba?!

ilustrační foto Holba

PvNovinky navázaly spolupráci s dalším pivovarem. A Holba se revanšuje čtenářskou soutěží. Do 18. října včetně jste se mohli do soutěže zapojit. A nebylo vás málo!

Bohužel jen pět z vás obdrží dárkový balíček od výše uvedeného pivovaru. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Daniel Krč, Lubomír Autrata, František Štreit, Renata Marečková a Zuzana Ošťádalová. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Tureckou kavárnu?

ilustrační foto

Agentura Mamut pořádá další z letošních kulturních akcí. Tentokrát je to divadelní představení Turecká kavárna. V pondělí 21. října bude k vidění v Kulturním domě v Jesenci.  

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jitka Vlachová z Horního Štěpánova, Lucie Svačinová z Konice a Monika Poláčková z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Velké lásky v malém hotelu?

ilustrační foto plakát

Dne 10. října se v prostějovském KaSCentru rozehraje příběh Velké lásky v malém hotelu. A někteří ze soutěžících se mohou zajít podívat zadarmo. Měli jsme pro vás totiž soutěž o šest volných vstupenek!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Aneta Hrubá z Prostějova, Ludmila Kopečná Nedomanská z Konice a Marie Dvořáková z Vyškova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyrazí na Hodokvas rytíře Kobylky na Sovinec zdarma?

ilustrační foto Sovinec

Hodokvas rytíře Kobylky aneb Tradiční historicko-řemeslný jarmark na hradě Sovinci letos připadl na víkend 17. až 18. srpna. A vy jste s PvNovinkami mohli soutěžit o rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti.

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Romana Čtvrtlíková z Prostějova, Zdeňka Přichystalová z Prostějova a Lucie Svačinová z Konice. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál vstupenky na Přízrak Temné věže na Sovinci?

ilustrační foto Sovinec

O víkendu 10. až 11. srpna se na hradě uskuteční další z mnoha oblíbených akcí, tentokrát pod názvem Přízrak Temné věže aneb Lapkové a kati při práci na loupežnické stezce. Ne všechny povídky a šermířské příběhy ale musí končit katovou sekyrou.

Již podle názvu je patrné, že se program týká loupežníků, zbojníků, lapků a také katů. Na pátém nádvoří hradu Sovinec se budou střídat oblíbené a žádané skupiny z celé republiky. Při šermířských ukázkách vystoupí jedna z nejlepších a nejelitnějších skupin těžkooděnců ARTUS THOR v nelítostných soubojích rytířského turnaje Liga výjimečných. Divadelní a kejklířská společnost Komedianti připomene svou úžasnou pohádku Furianti. Skupina historického šermu a dobových tanců Berendal provede Únos přímo u nosu. Po delší době se na hrad vrací i vynikající žonglér Jindřich Holeček.

Kdo vyhrál volňásky na Šermířský víkend?

ilustrační foto

Spolek Dědictví a zámek Plumlov pořádá ve dnech 3. a 4. srpna 2018 Šermířský víkend aneb velkolepý rytířský turnaj. Po oba dva dny bude nádvoří zámku otevřeno od 9:30 do 18 hodin a návštěvníkům se zde představí známé šermířské či divadelní skupiny. Uvidí i velkolepý průvod, příjezd panstva či bitvu o panovníkovu čest. A vy jste si s PvNovinkami mohlli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Soutěž Prostějovské novinky ve spolupráci s organizátory vyhlásili o dva rodinné vstupy, které čítají dva dospěláky a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Tereza Gambová z Plumlova a Miroslav Polák z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Sovinec?

ilustrační foto

O víkendu 13. a 14. července se na hradě Sovinci opět utkají stateční rekové. Bude zde probíhat velkolepý rytířský turnaj Na příkaz císaře. A vy jste si mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Jak jsme informovali, pro čtyři výherce máme rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti. A kdo vyrazí na Sovinec zdarma? Výherci se stávají Aleš Roučka z Prostějova, Emma Nováková z Prostějova, Yvona Boušková z Olomouce a Sofie Malá z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na noční prohlídky zámku Plumlov?!

ilustrační foto MS

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu 12. a 13. července se na zámku Plumlov konají noční prohlídky. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Soutěžili jsme o třikrát rodinné vstupné čítající dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí z celé řady soutěžících? Rodinné vstupné získávají Markéta Benešová z Prostějova, Radovan Pech z Čelechovic na Hané a Pavel Bednář z Prostějova. Gratulujeme! (red)