soutěž

Fotografové, nezapomeňte na fotosoutěž Prostějovského léta!

ilustrační foto

Členové Komise pro kulturu a cestovní ruch Rady města Prostějova se rozhodli pro novinku. Jde o fotosoutěž, která probíhá od 7. 6. do 31. 8. 2018. Vyhlášení výsledků se uskuteční v průběhu měsíce září.

Předmětem soutěže je pořídit co nejzajímavější záběr z akce konané v rámci Prostějovského léta. Fotografie musí být autentická a musí z ní být zřejmé, že byla pořízena na některé z akcí pořádané v rámci programu. Přihlásit se do soutěže může každý bez ohledu na věk a není ani podmínkou být občanem města Prostějova. Stačí, když zašlete svou fotografii na e-mail: soutezpvleto@seznam.cz, připojíte své jméno a kontaktní telefon a napíšete stručný popis, kde a kdy byla fotografie pořízena.

Děkuji za výhru, vzkazuje do Pivovaru Litovel jedna z výherkyň

ilustrační foto

Před časem vyhlásily PvNovinky další soutěž s Pivovarem Litovel. Jedna z výherkyň informovala redakci, že obdržela svoji výhru.

"Děkuji za krásnou výhru, dnes byla doručena, mám velkou radost", uvedla k zaslaným fotografiím paní Jiřina.

Doufáme, že i ostatní výherci již mají své výhry doma. (red)

Martin je zpět mezi Robinsony! Zvítězí snad Prostějovan v této dobrodružné show?

ilustrační foto Robinsonův ostrov

Ve 32. epizodě reality show Robinsonův ostrov, odvysílané ve středu 23. května, čekal na Blanku, Petra a Martina poslední duel na Ostrově vykoupení. 

Vítěz tohoto souboje se vrátil do hlavní hry, a to přímo. Nebyl to nikdo jiný, než Martin Složil z Prostějova! Tak držme palce, ať si odnese výhru! (red)

Milujete fotografování? Pak je tu prostějovská fotosoutěž právě pro vás!

ilustrační foto prostejov.eu

Jako každým rokem,bude i letos probíhat Prostějovské léto. Členové komise pro kulturu a cestovní ruch rady města Prostějova se rozhodli pro novinku, a tou je fotosoutěž, která bude probíhat v době od 7. 6. do 31. 8. 2018. Vyhlášení výsledků pak proběhne v průběhu měsíce září.

Předmětem soutěže je pořídit co nejzajímavější záběr z akce konané v rámci Prostějovského léta. Fotografie musí být autentická a musí z ní být zřejmé, že byla pořízena na některé z akcí pořádané v rámci programu. Přihlásit se do soutěže může každý bez ohledu na věk a není ani podmínkou být občanem města Prostějova. Postačí, když zašlete svou fotografii na e-mail: soutezpvleto@seznam.cz, připojíte své jméno a kontaktní telefon a napíšete stručný popis, kde a kdy byla fotografie pořízena. Z doručených fotografií budou vybrány tři nejzajímavější záběry, které budou oceněny hodnotnými cenami.

Kdo vyhrál s pivovarem Litovel dárkové balíčky?

ilustrační foto litovel.eu

PvNovinky před časem uveřejnily dva články týkající se Pivovaru Litovel. Mělo to svůj důvod, neboť jste v minulých dnech mohli s pivovarem soutěžit o hodnotné ceny! A že se vás ale do soutěže zapojilo!

Pouze pět z vás ovšem mohlo vyhrát přímo od pivovaru dárkové balíčky. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Zuzana Ošťádalová z Plumlova, Libuše Ibrmajerová, Prostějov, Jakub Zemánek z Bedihoště, Jana Klusová z Prostějova a Jiřina Piňosová z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s Pivovarem Litovel!

ilustrační foto Litovel

PvNovinky před časem uveřejnily dva články týkající se Pivovaru Litovel. Má to svůj důvod, dnes totiž budeme s pivovarem soutěžit o hodnotné ceny. Do soutěže se může zapojit každý z vás!

Stačí, když do 3. května 2018 zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje pivo, které pivovar věnoval známému zápasníkovi? Odpověď označte v předmětu LITOVEL! Nezapomeňte přidat telefonní kontakt, celé jméno a adresu! 

Pět vylosovaných potěší dárkové balíčky přímo z Pivovaru Litovel. (red)

Soutěžte o vstup na lekce kouzlení na zámku v Čechách pod Kosířem

ilustrační foto plakátek

Zámek Čechy pod Kosířem uvádí 29. dubna 2018 Lekce kouzlení s čarodejnicemi Fištrónou a Filoménou. A vy s námi můžete vyhrát volné vstupenky!

Pokud chcete na akci zadarmo, stačí, když do 26. dubna do 12:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jakým čarodějem se budete moci stát? Odpověď označte v předmětu ČECHY a nezapomeňte se podepsat celým jménem a uvést adresu! Pro pět vylosovaných máme vstupenky.

Akce se koná od 10 do 15 hodin v každou celou hodinu, doporučujeme rezervaci na tel. 773784110 nebo rezervacecpk@seznam.cz. (red)

Kdo vyhrál rodinné vstupné v bleskové soutěži o volňásky na Plumlov?

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, tento víkend bude na zámku Plumlov patřit pohádkám. A my jsme vám nabídli možnost soutěžit o rodinné vstupné.

Rodinné vstupné čítá dva dospělé a dvě děti. Kdo tedy získal možnost zhlédnout víkendový program zdarma? Jedná se o dvě dámy, Ladislavu Pechovou a Blaženu Procházkovou z Ohrozimi. Gratulujeme! (red)

Blesková soutěž o Pohádkový Plumlov!

ilustrační foto, plakát

Jak PvNovinky informovaly, tento víkend bude na zámku Plumlov patřit pohádkám. A my vám nabízíme možnost soutěžit o rodinné vstupné.

Postačí, když na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odešlete dnes do 16 hodin odpověď na otázku, jak se jmenuje čaroděj, který bude na prohlídkách k vidění? Odpověď označte v předmětu ČARODĚJ a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt. Pro dva vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti. (red)

Gustav Frištenský. Zápasník, kterému zachutnalo litovelské pivo

ilustrační foto Gustav Frištenský

Narodil se před téměř 140 lety, ale dodnes je symbolem síly a šlechetnosti. Gustav Frištenský, slavný zápasník, který vybojoval na 10 000 vítězných zápasů ve stylu řeckořímském a volném. Je neodmyslitelně spjat s pivovarem i městem Litovel, kde našel svou lásku – nejen k pivu. Čtěte pozorně, čeká nás opět soutěž o hodnotné ceny! 

Psal se rok 1906 a celá Litovel byla na nohou. Do města přijel proslulý zápasník Gustav Frištenský, v té době mistr Evropy v zápase řeckořímském. Jeho zápasy se odehrávaly v cirkusu Kellner, kam se studenti místní reálky snažili i přes zákaz profesorů tajně dostat s nalepenými kníry a klobouky svých otců. V hledišti nesměl chybět nikdo – ani rodina Josefa Elledera, prvního sládka Rolnického akciového pivovaru se sladovnou v Litovli, prvního ryze českého vlasteneckého pivovaru v regionu. Ten dnes známe jako Pivovar Litovel.