soutěž

Kdo vyhrál volňásky na Sovinec?

ilustrační foto

O víkendu 13. a 14. července se na hradě Sovinci opět utkají stateční rekové. Bude zde probíhat velkolepý rytířský turnaj Na příkaz císaře. A vy jste si mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Jak jsme informovali, pro čtyři výherce máme rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti. A kdo vyrazí na Sovinec zdarma? Výherci se stávají Aleš Roučka z Prostějova, Emma Nováková z Prostějova, Yvona Boušková z Olomouce a Sofie Malá z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na noční prohlídky zámku Plumlov?!

ilustrační foto MS

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu 12. a 13. července se na zámku Plumlov konají noční prohlídky. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o rodinné vstupné!

Soutěžili jsme o třikrát rodinné vstupné čítající dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí z celé řady soutěžících? Rodinné vstupné získávají Markéta Benešová z Prostějova, Radovan Pech z Čelechovic na Hané a Pavel Bednář z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Dobývání hradu Plumlov?

ilustrační foto

O svátečním víkendu 5., 6., a 7. července máte možnost zavítat na plumlovský zámek. Odehraje se tam akce nazvaná Dobývání hradu Plumlov. A vy jste s námi mohli soutěžit o čtyřikrát rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a tři děti.

Soutěžících byla jako vždy spousta, štěstí se usmálo jen na některé. Výherci se stávají Lenka Střelcová z Konice, Kamil Filo z Prostějova, Jan Moravec z Prostějova a Petr Kaleta z Valašského Meziříčí. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Annu K.?

ilustrační foto plakát

Zámecký park v Čechách pod Kosířem bude hostit 27. června open air koncert Anny K. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jiří Bradáč a Jarmila Sedláková. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál rodinné vstupné na víkendový Sovinec?

ilustrační foto

O víkendu 22. a 23. června 2019 nabídne hrad Sovinec Škrholu a lotry ze mlýna. Bohatý celodenní program potrvá oba dny od devíti do osmnácti hodin. A vy jste si s námi opět mohli zasoutěžit o rodinné vstupné. Tentokrát bleskově!

A na koho se usmálo štěstí a v počtu dvou dospěláků a tří dětí navštíví víkendový Sovinec zdarma? Jedná se o Pavlu Belkovou ze Ptení, Moniku Koukalovou z Prostějova a rodinu Dobrovských z Olomouce. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na 4tet?

ilustrační foto 4tet

PvNovinky si vás dovolují pozvat na koncert legendárního 4tetu. Koná se 20. června na hradě Šternberk a vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky!

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Petr Zapletal a Renata Moudrá. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky v soutěži o pohádkové vstupné na zámek Plumlov?

ilustrační foto

Ve dnech 1. a 2. června se brány zámku v Plumlově znovu otevřou pohádkovým prohlídkám. V sobotu k nim přibude i dětský den s kluby vojenské historie.

Pohádkové prohlídky začínají po oba dny ve třináct hodin, vstup do zámku je každou hodinu, ten poslední v sedmnáct hodin.

V sobotu v době od devíti do sedmnácti hodin je připraven den s vojenskou historií. Budete si moci zasoutěžit v branném závodě, podívat se na výstavu zbraní a přehlídku armád z 2. světové války.

Prostějovské novinky pro vás získaly možnost soutěže o dva rodinné vstupy, které čítají dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí? Vstupenky získávají Petr Randus z Držovic a Alena Skácelová z Prostějova. Gratulujeme! (red)

 

KaSCentrum voní květinami!

Foto MMP

Čtvrtek patři v Kulturním a společenském centru v Prostějově květinám. Český zahrádkářský svaz zde pořádal další ročník Zemského kola soutěže floristů. Soutěží celkem pětatřicet soutěžících, výherců oblastních kol. Kategorie jsou rozděleny na děti, juniory a dospělé.

Soutěž přišli zahájit náměstkyně Milada Sokolová, která měla nad akcí patronát, a náměstek Jan Krchňavý. (red)

Kdo vyhrál volňásky na víkendový Sovinec?

ilustrační foto Sovinec

O víkendu 18. a 19. května se na hradě Sovinci koná další historická akce, tentokrát s podtitulm Kolotoč prima pohádek. A vy jste s námi mohli vyhrát rodinné vstupné!

Kdo se v počtu dvou dospělých a tří dětí podívá na představení zdarma? Výherci se stávají Zbyněk Liška, Alois Hrazdil a František Strouhal. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o rodinné vstupné na Sovinec!

ilustrační foto Sovinec.cz

O víkendu 18. a 19. května se na hradě Sovinci koná další historická akce, tentokrát s podtitulm Kolotoč prima pohádek. A vy můžete vyhrát rodinné vstupné!

Postačí, když do 16. května zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje rodinné divadlo, které bude na hradě vystupovat?Odpověď označte v předmětu SOVINEC. Pro tři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)