soutěž

Kdo vyhrál dárkový balíček české firmy Annabis?

Foto přípravek

S Prostějovskými novinkami jste si mohli zasoutěžit o balíček nejprodávanějších produktů od české firmy Annabis. Postačilo zodpovědět jedinou otázku, jejíž správnou odpověď jste mohli najít na stránkách zmiňované firmy.

Arthrocann COLLAGEN Omega 3-6 Forte je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo.

Arthrocann konopný gel s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Více informací najdete na www.annabis.cz  a FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

Kdo vyhrál volňásky na Tři sestry a Horkýže Slíže?

ilustrační foto Lou Fanánek Hagen

Pokud patříte k milovníkům kapely Tři sestry a jejího nepřehlédnutelného lídra Lou Fanánka Hagena, těšte se. Kapela zavítá do prostějovského KaSCentra 14.12.2019. A vy jste s námi mohli soutěžit o volné vstupenky! 

Kapelu na turné Bratia & sestry Gambrinus Tour 2019 doprovodí slovenská kapela Horkýže Slíže. 

Volných lístků pro vás máme k dispozici hned šest. A na koho se při losování usmálo štěstí? Koncert si užijí: Ludmila Bradáčová z Otaslavic, Petra Švecová z Kralic na Hané, Lucie Pořízková z Prostějova, Oldřich Lošťák z Prostějova, Milan Hejč z Hrubčic a Tereza Gambová z Plumlova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Čarodějky v kuchyni?!

ilustrační foto

Čarodějky v kuchyni je divadelní představení, které do Jesence ve středu 11. prosince přiveze Agentura Mamut. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky! 

Společně s agenturou Mamut jsme vyhlásili soutěž o šest volných vstupenek, vylosovali jsme tedy tři z vás, kteří si s sebou mohou vzít doprovod. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Kateřina Slouková z Prostějova, Eva Frýbortová z Prostějova a Dana Gorcová z Konice. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Mikulášskou nadílku rockových legend?!

ilustrační foto plakát

Pokud patříte k příznivcům známých prostějovských kapel Kontakt a Keks, zbystřete! Objeví se opět na pódiu společně, a to v rockové Mikulášské nadílce. Své příznivce uvítají 7. prosince ve 20 hodin v prostějovském KaSCentru. A vy jste si s námi mohli soutěžit o volné vstupenky!

V nabídce bylo šest volných vstupů. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Kamila Cetkovská z Prostějova, Saša Vlach z Křemence, Dana Slavotínková z Prostějova, Martin Přikryl z Brodku u Konice, Andrea Piňosová z Plumlova a Daniela Mikolášová z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na zítřejší koncert kapely Traktor?!

ilustrační foto Traktor

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné. V turné kapela rozhodla pokračovat i na podzim. Dne 22. listopadu v 19:30 hodin zastaví ve Společenském domě v Prostějově. A vy jste s námi mohli soutěžit o vstupenky!

Pro šest z vás máme po jedné vstupence. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Simona Dominiková, Alena Strouhalová, Stanislav Facek, Emma Nováková, všichni z Prostějova, dále Eva Babiánková z Čelechovic na Hané a Pavel Pospíšil z Brodku u Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na No Name, Pokáče či Sebastiana?

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, 28. listopadu bude prostějovské KaSCentrum patřit koncertu pro Nadační fond speciálních sil generála Moravce. Vystoupí na něm řada populárních zpěváků a kapel. A vy jste si s námi mohli zasoutěžit o vstupenky!  

Koncert začne úderem osmnácté hodiny vystoupením zpěváka Pokáče, dále se můžeme těšit na Sebastiana i No Name, od dvaadvacáté hodiny nabídne after party s Rádiem Haná. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji ve Vodní ulici 23 v prodejně Repoint Safety nebo na ticketportal.cz. 

Pro čtenáře Prostějovských novinek jsme získali tři volňásky. Na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jitka Zelená z Dětkovic, Romana Čtvrtlíková z Prostějova a Jaroslav Štěpánek z Lutotína. Gratulujeme! (red)

Do Prostějova míří Traktor! S Šachoffnice tour 2019 - II. tah

Foto Traktor, plakát

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné. V turné kapela rozhodla pokračovat i na podzim. 22 listopad  v 19:30 hodin zastaví ve Společenském domě v Prostějově.

Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickýmivideoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.

Recenze na desku

Tvrdá, ale melodická, tak jde ve stručnosti charakterizovat desku, kterou hardrocková kapela Traktor nadělila fanouškům téměř před rokem. Nese název Šachoffnice a přináší deset nových skladeb.

Kdo vyhrál v bleskové soutěži o volňásky na víkendový Sovinec?

ilustrační foto

Poslední letošní akci připravil na prodloužený víkend 25. - 28. října 2019 hrad Sovinec. Těšit se můžete na Sokolnické lovy aneb Slavnostní ukončení sezony 2019. A vy jste s Prostějovskými novinkami mohli soutěžit o čtyři rodinné vstupy, které čítají dva dospělé a tři děti, a to zdarma.

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Pavel Sofka z Plumlova, Vlasta Řehořková z Prostějova, Petra Švédová a František Strouhal z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Který z mnoha účastníků soutěže vyhrál v soutěži s pivovarem Holba?!

ilustrační foto Holba

PvNovinky navázaly spolupráci s dalším pivovarem. A Holba se revanšuje čtenářskou soutěží. Do 18. října včetně jste se mohli do soutěže zapojit. A nebylo vás málo!

Bohužel jen pět z vás obdrží dárkový balíček od výše uvedeného pivovaru. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Daniel Krč, Lubomír Autrata, František Štreit, Renata Marečková a Zuzana Ošťádalová. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na Tureckou kavárnu?

ilustrační foto

Agentura Mamut pořádá další z letošních kulturních akcí. Tentokrát je to divadelní představení Turecká kavárna. V pondělí 21. října bude k vidění v Kulturním domě v Jesenci.  

A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jitka Vlachová z Horního Štěpánova, Lucie Svačinová z Konice a Monika Poláčková z Prostějova. Gratulujeme! (red)