soutěž

Kdo vyhrál volňásky na Prvorepublikový ples do Plumlova?

ilustrační foto plakát

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jehož hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni. Nyní chystá hotel Plumlov Společenský ples ve stylu První republiky s Patrolou Šlapetou, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let.

Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", nechala se v minulém týdnu slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

Tourism Expo se blíží. Soutěžte s námi o vstupenky!

ilustrační foto archiv Flora Olomouc

Hlavní pavilon A Výstaviště Flora Olomouc otevře výstava a veletrh služeb cestovního ruchu a využití volného času Tourism Expo. Jednadvacáté pokračování akce se bude konat 10 a 11. února. Otevřeno bude denně od 9 do 18 hodin. Soutěžte s námi o vstupenky!

„Chtěli bychom, aby se návštěvníci veletrhu nejen dozvěděli, kde mohou co zajímavého zažít, ale aby to ve velké míře zažili už přímo u nás,“ přibližuje záměr organizátorů garantka letošního Tourism Expo Hana Zacpálková z olomouckého výstaviště. Veletrh podle jejích slov ale samozřejmě opět nabídne na začátku roku také tu nejčerstvější nabídku domácích a zahraničních dovolených či poznávacích a léčebných pobytů.

Kdo obdrží dva kalendáře skvělého fotografa Petra Zapletala?

ilustrační foto kalendář Petr Zapletal

O fotografovi, kameramanovi a hlavně umělci, který se za necelé dva roky vypracoval mezi profesionální elitu české scény, Petru Zapletalovi z Prostějova, PvNovinky psaly již před časem. Před pár dny jsme přinesli soutěž o dva jeho kalendáře.

Petru Zapletalovi před fotoaparátem pózovala celá řada známých modelek, celebrit a jeho fotografie se objevily mimo jiné v časopise Playboy. Nyní jsme vylosovali dva z vás, kteří si pověsí na zeď jeho kalendář na rok 2017, který zobrazuje finalistky Miss Erotika 2016.

A kdo jsou ti šťastlivci? Pavel Copek a František Strouhal. Gratulujeme! (red)

Soutěžte s námi o vstupenky na retro ples v hotelu Plumlov!

ilustrační foto plakát

Retro ples ve stylu 80. let s Josefem Laufrem pořádá 14. ledna 2017 hotel Plumlov. Soutěžte s námi o vstupenky!

"Těšit se můžete mimo jiné na hudební kapelu Trio Plus, zabijačkové speciality či bohatou tombolu," zvou pořadatelé. Pokud se chcete na ples vydat zadarmo, postačí, když do 12. ledna do 12:00 hodin zašlete na e-mailovou adresu redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, který zpěvák bude letošní hlavní hvězdou plesu. Odpověď označte v předmětu PLES PLUMLOV. Pro tři vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. (red)

Kdo vyhrál poukaz na nákup do Zlaté pušky?!

ilustrační foto ber

V areálu firmy .A.S.A. v Průmyslové ulici v Prostějově je od listopadu otevřen obchod se zbraněmi a střelivem, který byl původně v Plumlově na náměstí. Jeho součástí bude od začátku roku 2017 i vnitřní střelnice, která bude disponovat šesti palposty a akční částí. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o poukaz v částce pět set korun.

Správná odpověď na soutěžní otázku, co je maskotem prodejny, zněla kulomet MAXIM. A kdo si udělá radost poslední den v roce 2016? Výhercem se stává Alois Hrazdil ze Ptení. Gratulujeme! (red)

Kdo jde na Tři sestry a Horkýže Slíže? Právě teď!

ilustrační foto plakát

Po veleúspěšném tour z roku 2013 se po třech letech opět potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném podiu v rámci BRATIA A SESTRY TOUR 2016. V Prostějově jsou právě dnes!  

Tři vylosovaní z naší soutěže obdrží po dvou vstupenkách a mohou zamířit na koncert! Jsou to Jindra Teterová, Kamila Cetkovská a Martina Přikrylová. Gratulujeme! (red)

 

Tři sestry a Horkýže Slíže v Prostějově! Bleskovka o vstupenky!

ilustrační foto plakát

Po veleúspěšném tour z roku 2013 se po třech letech opět potkají soubory Tři sestry a Horkýže Slíže na stejném podiu v rámci BRATIA A SESTRY TOUR 2016. Do Prostějova zamíří 9. prosince 2016. Soutěžte s námi o vstupenky! 

Od rozdělení Československa uběhlo už několik let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás oba interpreti jistě přesvědčí, že BIGBEAT JE BEZ HRANIC!

Dvanáct vybraných měst v České republice bude mít to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show.

Horkýže Slíže

Soutěžte o Hasičské pohádky Je tu druhá otázka!

ilustrační foto obal knihy

Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje se v předvánočním čase rozhodl, že uspořádá soutěž o tři knížky Hasičských pohádek. Soutěží se tři týdny vždy od pondělí do pátku o jednu knížku. První soutěžní otázka již proběhla, nyní tu máme otázky pro druhé kolo.

Soutěž odstarovala v pondělí 28. listopadu a končí v pátek 16. prosince 2016. Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@hzsol.cz. Aby mohl být e-mail zařazen do slosování, musí obsahovat správné odpovědi na všechny tři otázky, jméno a adresu odesílatele.

Následující otázky zní takto:

V NaMasle.cz soutěží Prostějovanka Alena Klečková!

Foto Alena Klečková

Telecí kýta pomalu pečená na slanině a houbách provoněná kmínem se šípkovou omáčkou a kapucínským knedlíkem. To je recept, který do soutěže webu NaMasle.cz poslala Alena Klečková.

Podpořit Alenu můžete na tomto odkaze, a to do čtvrtého prosince: http://www.frekvence1.cz/namasle/index.php#_=_ a otevřít její recept můžete tu: http://www.namasle.cz/cs/recepties/detail/45098 . Alena soutěží v kategorii hlavních chodů, mezi sedm nejzajímavějších ji vybrala odborná porota.

Mikulášská nadílka rockových legend s čertovsky dobrým bigbítem se blíží! Soutěžte o vstupenky!

ilustrační foto plakát

Exkluzivní vystoupení prostějovských legend KEKS & KONTAKT se blíží. V prostějovském KaS Centru vystoupí 3. prosince od 20 hodin. Podívejte se s námi do jejich historie a soutěžte o vstupenky!

Kapela KONTAKT