soutěž

Znáte NEJ zdravotní sestřičku? Přihlaste ji do soutěže!

ilustrační foto soutěž

Zahájení už v pořadí osmého ročníku Batist Nejsestřička 2017 oficiálně vyhlásil ředitel soutěže David Novotný v pražském Divadle Perštýn.

Soutěž, ve které nejde ani o věk, ani o fyzickou krásu, má za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného a lidského. Tento projekt je prezentací náročné práce sestřiček, o které se často říká, že je posláním. Záměrem je vyzdvihnout jejich podstatnou úlohu ve zdravotnictví, profesionalitu a chování nejen k pacientům a vyjádřit jim touto akcí poděkování. 

Mňága jede!

Foto čtenář

Ještě máte čas vyrazit! Od deváté hodiny se v klubu Apollo13 rozjel úžasný nářez! Kapela Mňága a Žďorp předvádí to nejlepší, co vytvořili!

"Zasílám pár fotografií, omluvte kvalitu, bohužel nemám lepší foťák", napsal k zaslaným fotografiím jeden ze čtenářů Prostějovských novinek, který se jako jeden ze čtyř vylosovaných zúčastnil této hudební akce zdarma. (red)

Kdo vyhrál volňásky na sobotní koncert Mňága a Ždorp?

ilustrační foto Apollo 13

Mňága a Žďorp je česká hudební skupina zastupující žánr alternativní rock. V prostějovském klubu Apollo13 vystoupí v sobotu 18. března od 20 hodin. S Prostějovskými novinkami jste soutěži o volné vstupenky! 

Kapela, pocházející z Valašského Meziříčí (přesněji odtud pochází zakládající jádro skupiny), se formovala již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.  

Kdo vyhrál v soutěži s restaurací U bílého koníčka?

ilustrační foto

Před několika dny byla v Prostějově znovu otevřena restaurace U bílého koníčka, kterou najdete v Žižkově náměstí. S Prostějovskými novinkami a restaurací jste soutěžili o zajímavé ceny!

Před několika dny tři ze stovky soutěžících byli vylosováni a svoji výhru, multipack piva Litovel a dárek, si v restauraci U bílého koníčka vyzvedli. Nyní jsme soutěžili o další dvě, a to stejné ceny. Na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Jan Svačina a Lukáš Chytil. Gratulujeme! (red)

Výhru v Krokodýlku jsme si užili, vzkazuje Marcela

Foto Marcela Texlová

V jedné z řady soutěží s PvNovinkami vyhrála i Marcela Texlová. Celé rodině jsme nadělili vstupné do olomouckého centra Krokodýlek. 

"Ještě jednou děkuji za bezva výhru. V dětské herně u Krokodýlka v Olomouci jsme si to všichni užili. Herna je velká s řadou atrakcí, k dispozici je občerstvení s příjemným personálem," připsala k fotkám Marcela.

Pokud se chcete podívat, jak Krokodýlek funguje, můžete tak učinit na FB nebo http://www.krokodylek-olomouc.cz/. (red)

 

Další soutěž s restaurací U bílého koníčka!

ilustrační foto

Před několika dny byla v Prostějově znovu otevřena restaurace U bílého koníčka, kterou najdete v Žižkově náměstí. Soutěžte s PvNovinkami a restaurací o další zajímavé ceny!

Chcete získat multipack piva Litovel a dárek? Postačí, když do 14. března zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kolik piv je denně na čepu v této restauraci. Odpověď označte v předmětu LITOVEL a nezapomeňte se podepsat! Ceny čekají na první dva vylosované. (ber)

 

Kdo vyhrál v soutěži s restaurací U bílého koníčka?

ilustrační foto ber

Před několika dny byla v Prostějově opět otevřena restaurace U bílého koníčka, kterou najdete na Žižkově náměstí. S Prostějovskými novinkami máte jedinečnou možnost soutěžit o ceny.

Před několika dny jsme vyhlásili soutěž o multipack piva Litovel a dárek. Do soutěže se přihlásila celá řada soutěžících, mohli vyhrát pouze tři z vás. A kdo měl štěstí? Lenka Hudson, Jan Soldán a Kateřina Autratová. Gratulujeme! (red)

MŇÁGA A ŽĎORP v Apollo13. Soutěžte o vstupenky!

ilustrační foto Apollo 13

Mňága a Žďorp je česká hudební skupina zastupující žánr alternativní rock. V prostějovském klubu Apollo13 vystoupí v sobotu 18. března od 20 hodin. Soutěžte s námi o vstupenky! 

Kapela, pocházející z Valašského Meziříčí (přesněji odtud pochází zakládající jádro skupiny), se formovala již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.  

Kdo vyhrál volňásky na Prvorepublikový ples do Plumlova?

ilustrační foto plakát

Nedávno jsme soutěžili s hotelem Plumlov o volné vstupenky na Retro ples, jehož hvězdou byl Josef Laufer. Akce se báječně vydařila a vylosovaní soutěžící byli nesmírně spokojeni. Nyní chystá hotel Plumlov Společenský ples ve stylu První republiky s Patrolou Šlapetou, se kterou se vrátíme do stylu třicátých let.

Konat se bude již 11. února a nabízí dobovou atmosféru, půlnoční kabaret, ochutnávku prvorepublikových jídel. Během večera bude vyhlášen nejlepší kostým. "Dovolte mi tímto pozvat čtenáře Prostostějovských novinek na prvorepulikový ples s vystoupením pražského Šlapeto, kde čeká na všechny hosty nevšední zážitek", nechala se v minulém týdnu slyšet Jana Ožanová z hotelu Plumlov.

Tourism Expo se blíží. Soutěžte s námi o vstupenky!

ilustrační foto archiv Flora Olomouc

Hlavní pavilon A Výstaviště Flora Olomouc otevře výstava a veletrh služeb cestovního ruchu a využití volného času Tourism Expo. Jednadvacáté pokračování akce se bude konat 10 a 11. února. Otevřeno bude denně od 9 do 18 hodin. Soutěžte s námi o vstupenky!

„Chtěli bychom, aby se návštěvníci veletrhu nejen dozvěděli, kde mohou co zajímavého zažít, ale aby to ve velké míře zažili už přímo u nás,“ přibližuje záměr organizátorů garantka letošního Tourism Expo Hana Zacpálková z olomouckého výstaviště. Veletrh podle jejích slov ale samozřejmě opět nabídne na začátku roku také tu nejčerstvější nabídku domácích a zahraničních dovolených či poznávacích a léčebných pobytů.