soutěž

Soutěžte o vstup na lekce kouzlení na zámku v Čechách pod Kosířem

ilustrační foto plakátek

Zámek Čechy pod Kosířem uvádí 29. dubna 2018 Lekce kouzlení s čarodejnicemi Fištrónou a Filoménou. A vy s námi můžete vyhrát volné vstupenky!

Pokud chcete na akci zadarmo, stačí, když do 26. dubna do 12:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jakým čarodějem se budete moci stát? Odpověď označte v předmětu ČECHY a nezapomeňte se podepsat celým jménem a uvést adresu! Pro pět vylosovaných mám vstupenky.

Akce se koná od 10 do 15 hodin v každou celou hodinu, doporučujeme rezervaci na tel. 773784110 nebo rezervacecpk@seznam.cz. (red)

 

Kdo vyhrál rodinné vstupné v bleskové soutěži o volňásky na Plumlov?

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, tento víkend bude na zámku Plumlov patřit pohádkám. A my jsme vám nabídli možnost soutěžit o rodinné vstupné.

Rodinné vstupné čítá dva dospělé a dvě děti. Kdo tedy získal možnost zhlédnout víkendový program zdarma? Jedná se o dvě dámy, Ladislavu Pechovou a Blaženu Procházkovou z Ohrozimi. Gratulujeme! (red)

Blesková soutěž o Pohádkový Plumlov!

ilustrační foto, plakát

Jak PvNovinky informovaly, tento víkend bude na zámku Plumlov patřit pohádkám. A my vám nabízíme možnost soutěžit o rodinné vstupné.

Postačí, když na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odešlete dnes do 16 hodin odpověď na otázku, jak se jmenuje čaroděj, který bude na prohlídkách k vidění? Odpověď označte v předmětu ČARODĚJ a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt. Pro dva vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti. (red)

Gustav Frištenský. Zápasník, kterému zachutnalo litovelské pivo

ilustrační foto Gustav Frištenský

Narodil se před téměř 140 lety, ale dodnes je symbolem síly a šlechetnosti. Gustav Frištenský, slavný zápasník, který vybojoval na 10 000 vítězných zápasů ve stylu řeckořímském a volném. Je neodmyslitelně spjat s pivovarem i městem Litovel, kde našel svou lásku – nejen k pivu. Čtěte pozorně, čeká nás opět soutěž o hodnotné ceny! 

Psal se rok 1906 a celá Litovel byla na nohou. Do města přijel proslulý zápasník Gustav Frištenský, v té době mistr Evropy v zápase řeckořímském. Jeho zápasy se odehrávaly v cirkusu Kellner, kam se studenti místní reálky snažili i přes zákaz profesorů tajně dostat s nalepenými kníry a klobouky svých otců. V hledišti nesměl chybět nikdo – ani rodina Josefa Elledera, prvního sládka Rolnického akciového pivovaru se sladovnou v Litovli, prvního ryze českého vlasteneckého pivovaru v regionu. Ten dnes známe jako Pivovar Litovel.

Hrad Sovinec budou dobývat nájezdníci. Soutěžte o vstupenky!

ilustrační foto Sovinec

Hrad Sovinec pořádá ve dnech 21. a 22. dubna akci Dobývání hradu Sovinec. Stejně jako v minulých letech zaručuje hradní posádka vysokou kvalitu celodenního programu. Bude věnován vojenské historie a bojovému umění středověku.

K vidění budou jedinečné a nefalšované souboje na sekery palcáty a meče. Bitva začne po oba dny v 11:45 a 15 hodin," vzkazuje hofmistr Mlok. Po oba dny bude hrad otevřen od 9:10 do 18 hodin. 

Pokud chcete na Sovinec zadarmo, postačí, když do 18. dubna zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje zdejší posádka? Odpověď označte v předmětu SOVINEC. Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dvě osoby a tři děti. (red) 

Který šťastlivec vyhrál volňásky na Chinaski?

ilustrační foto Chinaski

Jak PvNovinky informovaly, v pátek 13. dubna vystoupí v KaSCentru v Prostějově kapela Chinaski. A vy si s námi můžete zasoutěžit o volňásky!

Jedna z nejpopulárnější českých skupin Chinaski vyráží na jarní klubové turné Není nám do pláče v nové sestavě. Základní kapelovou a skladatelskou dvojici, zpěváka Michala Malátného a kytaristu Františka Táborského, doplňují přední čeští a slovenští hráči, které s Malátným a Táborským pojí dlouholetá přátelství a hudební sympatie. Za bicí v nové sestavě usedl jeden z nejlepších českých hráčů Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kamilem Střihavkou.

O titul Robinsona soutěží Martin z Prostějova!

ilustrační foto Robinson

V druhé řada reality show Robinsonův ostrov nebude opět nouze o ambiciózní účastníky, kteří budou chtít tuto soutěž vyhrát. Mezi devatenáct statečných byl vybrán i Martin Složil z Prostějova. Série vznikala na filipínském ostrově Caramoan a v dohledné době bude k vidění na obrazovce TV Nova.

Třicetiletý Martin se do Robinsonova ostrova přihlásil z Austrálie, kde cestoval, surfoval a hlavně navštívil svou rodinu. Jeho strategií je spontánnost. Ničeho se nebojí a je připraven se postarat o kmen. 

Kdo se stane majitelem dárkových balíčků od Litovle?

ilustrační foto litovel.eu

Jak PvNovinky informovaly, pivovar Litovel připravil i letos po milovníky pivních speciálů vánoční překvapení. S Prostějovskými novinkami jste si v minulých dnech mohli zasoutěžit o dárkové balíčky!

A na koho zazvoní závozníci z firmy Litovel? Výherci se stávají Viktor Kuchař, Prostějov, Marie Mašková, Prostějov, Marie Pařízková, Prostějov, Alena Kočí, Sněhotice a Miroslav Polák z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o poukaz do kadeřnického salonu!

ilustrační foto ber

O kadeřnickém salonu Renaty Martinkové Vávrové už PvNovinky psaly. Dnes budete s jejím salonem soutěžit o dárkový poukaz. 

Postačí, když do 12. prosince zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kde se salon Renaty Martinkové Vávrové nachází? Odpověď označte v předmětu KADEŘNICE. Pro výherce máme přichystán poukaz v hodnotě 400 korun. Třeba se někomu bude hodit jako vánoční dárek. (ber)

Kdo vyhrál volňásky na Putování adventem na zámku Plumlov?

ilustrační foto FB zámek Plumlov

Jak PvNovinky infomovaly, zámek Plumlov bude o víkendu věnován adventu. S Prostějovskými novinkami jste soutěžili o čtyři volňásky. Dva z výherců obdrží po dvou vstupech zdarma.

A kdo patří mezi šťastlivce? Petra Handlová a Pavlína Portešová. Gratulujeme! (red)