Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Co takhle lístky na Pivní festival?

Co takhle lístky na Pivní festival?
ilustrační foto pozvánka

 

Jak jsme již před pár týdny psali, vůbec poprvé se bude v Prostějově konat Pivní festival. Milovníci pěnivého moku se sejdou 10. května v areálu velodromu. Čekat na ně bude nejen více než 30 druhů piva, ale i soutěž ve vaření kotlíkových gulášů a bohatý hudební program.

Již nyní se můžete těšit na více jak 30 druhů čepovaného piva značek jako Zubr, Radegast, Holba, Rychtář, Černá Hora, Kozel, Krakonoš, Svijany, Plzeň, Ježek, Platan, Lobkowitz . V jednání jsou i pivovary Heineken a malé rodinné firmy.

Hrát budou kapely Kontakt, Katapult tr., Penzistor, Argema, Nightwish revival a další, dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program pro všechny generace, atrakce, vystoupení břišních tanečnic apod. Předprodej vstupenek bude zahájen 1. dubna v Hudebních nástrojích TYL, Kramářská ulice Prostějov a Bar herna AVANTI vedle cukrárny AIDA, Svatoplukova ul. Prostějov

Chcete-li ušetřit na vstupu a o to více vypít, odpovězte na otázku,  jak se jmenuje píseň skupiny Argema věnovaná právě pivu? Své odpovědi zasílejte na e-mail: redakce@pvnovinky.cz. Na čtyři vylosované čekají vstupenky! (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style