Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Tomáš Francl si za vraždu prarodičů posedí čtyřiadvacet let. Definitivně

Tomáš Francl si za vraždu prarodičů posedí čtyřiadvacet let. Definitivně
ilustrační foto

Nejvyšší soud odmítl dovolání Tomáše Francla z Prostějova, jenž si odpykává dvacet čtyři let ve vězení za brutální vraždu prarodičů v Tovačově na Přerovsku. Podnět označil za zjevně neopodstatněný.

Podle NS Francl v dovolání neuvedl žádné nové námitky než ty, které uplatnil už před krajským a vrchním soudem. "Dle NS soudy nižších stupňů řádně zjistily skutkový stav, provedly dostatečné dokazování a důkazy řádně hodnotily a dospěly ke správným závěrům jak ohledně viny, tak i trestu," uvedl Michal Renda, mluvčí olomoucké pobočky krajského soudu, kde případ jako první instance soudili.

Tragédie se odehrála loni v červnu v tovačovském bytě, kde mladý muž s prarodiči žil. Čtyřiasedmdesátiletou babičku nejprve rdousil a pak ji ubodal. Poté přešel do druhé místnosti, kde spal jeho sedmdesátiletý děda, tomu zasadil ránu nožem do krku. Ukradl jim peníze a utratil je s prostitutkou. „Bouchlo mi v palici,“ zdůvodnil příčinu hrůzného činu, ke kterému se policistům přiznal. Více si přečtete na http://pvnovinky.cz/krimi/30404-dvojnasobneho-vraha-z-tovacova-udala-expritelkyne. (ber)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style