Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na hlavním náměstí se prodávaly plesnivé potraviny!

Na hlavním náměstí se prodávaly plesnivé potraviny!
ilustrační foto internet

 

Hned čtyři nebezpečné potraviny objevili inspektoři ve dvou prostějovských prodejnách. V prodejně Luko na náměstí TGM 198/1 pak hned tři z nich. 

Prodejna firmy LUKO s.r.o. nabízela při dni kontroly 10. března 2014 Goldi cihlu uzenou, anglickou slaninu a uzená žebra. Všechny tři potraviny měly na povrchu bílé a zelené kolonie plísní a byly pro zjevné známky kažení označeny za nebezpečné.

Potraviny nebyly označeny datem použitelnosti, které stanovuje výrobce a ukončuje tak dobu, po kterou si potravina podléhající rychlé zkáze, při dodržování skladovacích podmínek, zachovává své specifické vlastnosti a splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost. Po tomto datu nesmí být potravina prodávána.

Dobře nedopadla ani prodejna v Drozdovicích 1025/2 provozovatele Mui Pham Xuan. Tam kontroloři 6. března 2014 objevili nebezpečný šunkový salám, jehož povrch byl oslizlý a lepkavý a salám navíc zapáchal po kažení.

Nejsou to první případy, inspektoři před časem našli zkažený salám v prodejně ve Fanderlíkově ulici, v Prostějově se vyskytl i falešný burčák.

Bližší informace naleznete na www. Potravinynypranyri.cz (ber)

Komentáře

Nechápu, jak si personál může dovolit nechat na pultě takové svinstvo...

Překvapuje to snad někoho? Tady v té dědině se sežere i ten hnus z DÉSI  KFC a Brutusu

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style