Sokol Určice B - Sokol Zdětín 5:1 (2:0)

Sokol Určice B  - Sokol Zdětín 5:1 (2:0)
Foto Lubomír Kaprál
Další fotky:

V rámci 16. kola okresního přeboru přivítalo béčko Určic v neděli 2. dubna od 15.30 hodin na svém hřišti fotbalovou jedenáctku Zdětína. V úvodu utkání měly Určice viditelnou převahu. Hosté se sice několikrát dostali do brejkových situací, ale gólově se neprosadili.

Klíčový moment prvního poločasu nastal v 32. minutě, kdy se zranil stopér hostujícího mužstva Zdráhal. Než Zdětín dokázal na jeho místo poslat náhradníka, Určice 2x udeřily. Nejprve neudržel míč v rukou brankář Menšík a Šťastný jej dorazil do sítě - 1:0. Chvíli na to Krajíček vystřelil z pozice levého křídla ke vzdálenější tyči a Určice vedly - 2:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 51. minutě vstřelil kontaktní gól Pliska. Za dané situace přidalo béčko o jeden rychlostní stupeň a hostující obrana nevěděla, kam dříve skočit. Bylo jen otázkou času, kdy obdrží další branku. A netrvalo to dlouho. Již v 57. minutě zvyšoval Šťastný na 3:1. Další branku přidal střídající Pospíšil - 4:1. Těsně před závěrečným hvizdem poslal Mlčoch centr do malého vápna, ve kterém se nejlépe zorientoval Žáček a upravil stav utkání na konečných 5:1.