Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Klinika Spea Olomouc nabízí infuzní terapie

Klinika Spea Olomouc nabízí infuzní terapie
ilustrační foto spea

Pracoviště, které naleznete ve třetím patře polikliniky Spea na náměstí Národních Hrdinů v Olomouci, nabízí infuzní terapie.

„Jde o aplikaci léčiv nitrožilní cestou, která má rychlejší a efektivnější účinek než léčba léky v tabletové formě. Indikuje se při řešení bolestivých stavů, zejména páteře (krční, bederní), léčbě syndromu karpálních tunelů a léčbu diabetické neuropatie. Dále při léčbě ušních šelestů, nedoslýchavosti, poruch vnitřního ucha, závratí,“ vypočítal výkonný ředitel polikliniky Jiří Skutka s tím, že v době podávání infuzí je u pacientů trvale přítomna sestra.

Na pracoviště infuzní terapie se můžete objednat pouze s doporučující žádankou od ošetřujícího lékaře. Ordinační doba je v pondělí od 6,30 do 12 a od 12,30 do 15,30 hodin, v úterý až čtvrtek od 6,30 do 12 a od 12,30 do 15 hodin a v pátek od 6,30 do 14 hodin. 

Pracoviště je partnerem všech zdravotních pojišťoven ČR. Další informace o infuzní terapii naleznete na www.spea.cz .

Lékaři polikliniky SPEA Olomouc provedou ročně okolo 220 tisíc ambulantních vyšetření a ošetření. Zdravotní péči poskytuje třiadvacet ambulancí specialistů, tři ambulance praktických lékařů pro dospělé a dvě ambulance praktických lékařů pro děti a dorost, pět stomatologických ambulancí, rentgenové pracoviště, pracoviště CT, pracoviště biochemické a hematologické laboratoře. Lékárnou denně projde až 800 pacientů. (red)

 

(PR)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style