1.SK doma podlehlo Uničovu

O vývoji utkání rozhodla prakticky již první polovina, kde Uničov vstřelil dvě branky, tento náskok si dokázali hosté pohlídat až do konce a po výhře 2:0 z Prostějova odváží všechny body.

Do vedení se dostali hosté po sporném momentu ve třinácté minutě, kdy Krč skvěle vybojoval míč pro Jeřábka, který byl bezpochyby faulován domácím obráncem, faul však přišel celkem jednoznačně před pokutovým územím, rozhodčí však nařídil pokutový kop, který hosté proměnili. Druhý hřebíček do rakve přidal Jeřábek, který proběhl domácí obranou a zvýšil na 2:0. Domácí měli první větší šanci na konci poločasu, velký závar před brankou nakonec skončil střelou nad břevno.

Ve druhém poločase se domácí snažili výsledek utkání zvrátit, často je však rozhazovaly sporné výroky sudích a mnohdy až zbytečně výrazné pády soupeřů po soubojích, i díky tomuto ve druhém poločase dokázal Uničov své vedení udržet a zvítězit 2:0.