Po střetu náklaďního auta s osobním zemřel mladý muž

Po střetu náklaďního auta s osobním zemřel mladý muž
ilustrační foto ZZS Olomouckého kraje

V pondělí po  třetí hodině ranní byla na tísňovou linku ZZS OK nahlášena dopravní nehoda, při které došlo na silnici mezi Zábřehem a Mohelnicí k čelnímu střetu osobního a nákladního vozu. Zemřel při ní mladý muž.

Zdravotnické operační středisko ZZS Olomouckého kraje vyslalo na místo dvě posádky - rendez vous posádku ze Zábřeha a RZP z Mohelnice. "Na místě byl ve zdeformované kabině osobního vozu nalezen mladý muž s mnohočetnými devastujícími poraněními nejevící známek života," uvedl ředitel ZZS OK Petr Hubáček. Řidič kamionu byl posádkami vyšetřen, neutrpěl žádné poranění, jevil však známek posttraumatické stresové reakce.

K tragické nehodě se PvNovinkám vyjádřila tisková mluvčí Marie Šafářová: "Osmatřicetiletý řidič jel s vozem značky VW Golf, přejel z nezjištěných příčin do protisměrné části čtyřproudé komunikace, kde právě projíždělo nákladní vozidlo značky Iveco, se kterým se střetl." Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslená na 130 tisíc korun, z toho 100 tisíc na ivecu a 30 tisíc na golfu. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření. (red)

Poslat nový komentář