Profíci přes lásku v Avatarce! Zamilujte se na Valentýna!

Profíci přes lásku v Avatarce! Zamilujte se na Valentýna!
ilustrační foto fajnerande.cz

Prostějovská Art kavárna Avatarka uspořádala v listopadu 2015 první seznamovací večírek. Pro velký úspěch se rozhodla svěřit pořádání seznamovací akce profesionálům z Fajnerande. Chcete najít lásku? Můžete se přihlásit už teď.

Seznamovací večírek měl podle organizátorů dobrý ohlas, ale jeho příprava byla dost náročná. Pro letošní rok tedy Avatarka navázala spolupráci s Fajnerande, která se zabývá rychlým seznámením na profesionální úrovni. “Jde o takzvané rychlé rande, což je efektivní a velmi oblíbený způsob seznamování založený na prvním dojmu. Během jednoho seznamovacího večera postupně poznáte cca 10 protějšků. Proč ztrácet drahocenný čas na internetových seznamkách a posuzovat podle zavádějících fotek, osobní kontakt "tváří v tvář" napoví daleko více,“ popsala podstatu Iva Polická.

První seznamovací večer je naplánován na neděli 14. 2. 2016 od 17 hodin a je určen pro věkovou kategorii 30 - 40 let. O týden později, v neděli 21. 2. 2016 rovněž v 17 hodin začne seznamovací večer pro 40 – 55leté.

Abyste se mohli zúčastnit, stačí jediné – zaregistrovat se na příslušný termín na www.fajnerade.cz. „Pokud to nezvládnete, stavte se v Avatarce, my vás rádi přihlásíme,“ vzkázala Polická.

Zatím je podle jejích slov přihlášen dostatečný počet žen, pánové ale chybí. „Nevím, asi se Hanáci bojí či co. Můžeme ale slíbit, že i když se s ženou svého srdce neseznámí, určitě se dobře pobaví. A navíc, na některé čeká i odměna v podobě výhry,“ přidala pozvání Iva Polická. (ber)

Poslat nový komentář