Avatarka

Avatarka pořádá burzu CD a vinylů

Foto FB

V neděli 6. června od 10 do 15 hodin pořádá prostějovská Artkavárna Avatarka, která sídlí na náměstí TGM, burzu CD a vinylů.

„Přijďte si koupit, prodat nebo vyměnit CD, LP, DVD, Blu-Ray. Všechny styly a žánry od popu po heavy metal, od klasiky po punk," zve Iva Polická.

Rezervace míst pro prodejce je nutná dopředu, a to na telefonu 733 654 408. Vstupné činí 30 korun (red)

Toužíte po svém portrétu či karikatuře? Máte šanci na Hody!

ilustrační foto plakát

Chcete skicu, portrét nebo karikaturu? To vše vám může splnit Art kavárna Avatarka u příležitosti Hanáckých slavností.

Malíř Alexander Mosio působí střídavě na Moravě a v Praze. Přímo na ulici před Avatarkou můžete od Mistra získat některé jeho dílo, a to jak v sobotu patnáctého, tak v neděli šestnáctého září. (red) 

 

Avatarka zve na piáno Elly Jay Lodewyka

ilustrační foto plakát

V pátek 23.3.2018 od 19 hodin bude v Artkavárně Avatarka hrát starý známý. Za piáno se posadí Elly Jay Lodewyk.

"Pianista, zpěvák a bavič, původem z Kapského Města, má svůj okruh příznivců už léta. Rádi ale uvítáme nové," přidala pozvání Iva Polická. (ber)

Avatarka zve na Aschenku

ilustrační foto Aschena

V úterý 20. března 2018 od 19 hodin zahraje v prostějovské Art kavárně Avatarka sdružení Aschenka.

„Těšit se můžete na Pavlu Aschenbrennerovou s novým pianistou Sergejem Karpovem," přidala pozvání Iva Polická. V kavárně právě probíhá výstava Jana Hachrana- pražského výtvarníka a budoucího lékaře. (red)

Nevíte, kam v pátek? Do Avatarky!

ilustrační foto plakát

Prostějovská art kavárna Avatarka připravila pro návštěvníky další z hudebních večerů. Již v pátek šestnáctého března si můžete poslechnout dva umělce, Petra Konečného a Adélu Václavovou.

"Těšíme se na vás v nově upravené kavárně, kde naleznete i výstavu obrazů Jana Hachrana", přidala pozvání Iva Polická, provozovatelka Avatarky. (red)

Avatarka zve na výstavu obrazů Ondreje Droppu

ilustrační foto plakát

Art-kavárna Avatarka a rodina Droppova zve na výstavu obrazů Ondreja Droppu.

"Výstavu z pozůstalosti malíře je možné zhlédnout v prostorách Art-Kavárny Avatarka náměstí T. G. Masaryka 20 v Prostějově v době od 8.1.2018 do 8.2.2018. Vystavené exponáty je možné si zakoupit," přidaa pozvání Iva Polická. (red)

 

Avatarka na hody nabídne Alexandera Mosiu

ilustrační foto plakát

Chcete skicu, portrét nebo karikaturu? To vše vám může splnit Art kavárna Avatarka u příležitosti Hanáckých slavností.

Malíř Alexander Mosio působí střídavě na Moravě a v Praze. V Avatarce v současné době vystavuje svá díla a bude je propagovat i výše zmíněnou malbou.   Původně měl přijet pouze na jeden den a to neděli, svůj pobyt ale ohlásil už od soboty. 

Přímo na ulici před Avatarkou můžete od Mistra získat některé jeho dílo, a to 16. a  17. září od 9,30 do 17 hodin. (red) 

OBRAZEM: Medvědárium v Baště? Úžasné!

Foto Lenka Copková

Když Iva Polická vymyslela akci Medvědárium, ani ve snu ji nenapadlo, že se v něm sejdou na dva tisíce medvědů. Lidé zapůjčili své domácí mazlíčky, ale i celé sbírky. Medvědi budou okupovat celou Baštu ve Školní ulici v Prostějově ještě do konce září. Zajděte se podívat a nakrmit nejen je, ale své oči jedinečnou podívanou!

„Jsou tu medvědi nejrůznějších provedení, piráti, letci, zamilovaní, nemocní, lední a řada dalších," vypočítala Iva, která pro chlupatce vymyslela i medvědí nebe.

Mezi nejzajímavější exponáty patří podle Ivy Polické minimedvídek, skrývající se ve rtěnce. V Baště najdete i jednoho z nejslavnějších medvědů světa - život s ním spojil jedinečný Mr. Bean. Raritkou jsou pak medvídci vystříhaní ze slámy. „O každém vím, kdo nám jej půjčil, znám jeho historii. Je to velmi zajímavé, máme zde medvídky i více než sto let staré," konstatovala.

Avatarka ožije i při Hanáckých slavnostech

ilustrační foto

Chcete skicu, portrét nebo karikaturu? To vše vám může splnit Art kavárna Avatarka u příležitosi Hanáckých slavností.

Malíř Alexander Mosio působí střídavě na Moravě a v Praze. V Avatarce v současné době vystavuje svá díla a bude je propagovat i výše zmíněnou malbou.  

Přímo na ulici před Avatarkou můžete od Mistra získat některé jeho dílo, a to 17. září od 9,30 do 17 hodin. (red) 

OBRAZEM: Posezení v cukrárně zpestřil Jakub Rudolf

Foto PvNovinky.cz

Dnešní odpoledne na hlavním prostějovském náměstí zpestřil nejen návštěvníkům blízké cukrárny, ale i procházejícím lidem kytarista Jakub Rudolf. Ten originálním způsobem zval na své večerní vystoupení.

"Od devatenácté hodiny u nás vystoupí kytarista Jakub, zveme všechny hudbymilovné návštěvníky k návštěvě", zve artkavárna Avatarka k návštěvě. (red)