burza

Avatarka pořádá burzu CD a vinylů

Foto FB

V neděli 6. června od 10 do 15 hodin pořádá prostějovská Artkavárna Avatarka, která sídlí na náměstí TGM, burzu CD a vinylů.

„Přijďte si koupit, prodat nebo vyměnit CD, LP, DVD, Blu-Ray. Všechny styly a žánry od popu po heavy metal, od klasiky po punk," zve Iva Polická.

Rezervace míst pro prodejce je nutná dopředu, a to na telefonu 733 654 408. Vstupné činí 30 korun (red)

V Kasku bude dětská burza. V sobotu!

ilustrační foto plakát

V prodeji bude v dob od devíti do dvanácti hodin kojenecké a dětské oblečení, a také hračky, obuv a doplňky.

K mání budou i oděvy těhotenské, dámské a pánské a také keramické dekorace, vánoční koření a bytové doplňky. (red)

Burza práce a vzdělání již v září!

ilustrační foto

Ve středu 20. září 2017 od 9 hodin do 17 hodin proběhne ve Společenském domě Prostějov již druhý ročník Burzy práce a vzdělání, na které se představí významní zaměstnavatelé regionu a odborné střední školy, které s těmito firmami spolupracují. Akce je určena především pro žáky základních škol, středních škol, pro každého, kdo hledá práci nebo povolání pro sebe nebo své děti, kdo se zajímá o pracovní trh.

Mimo jiné zde bude možné zhlédnout kamion s tahačem, vojenskou techniku Armády ČR a Vojenské policie včetně přehlídky zbraní naší armády. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost prohlédnout si vojenská vozidla, která se účastnila zahraničních misí.

Burza se uskuteční v době od 9 do 17 hodin v KaSCentru Prostějov. (red)

 

Veteráni zvou na tradiční motoristickou burzu!

ilustrační foto plakát

Hanácký auto moto veterán klub v AČR Prostějov pořádá v sobotu 22. dubna  tradiční jarní  burzu. Na parkovišti u OD Tesco můžete i tentokrát nabídnout či sehnat nejrůznější sběratelské předměty.

Součástky ze starých automobilů a motocyklů, jízdních kol, koloběžek, šlapacích autíček, plakety, hračky, odznáčky, skleničky, vlaječky, firemní cedule, ale i modely autíček, vláčků, časopisy, plakáty a řadu dalších sběratelských kousků můžete na burze najít každý rok.

„Burza začne v osm hodin a končí ve třináct hodin,“ přidal pozvání předseda klubu Petr Studený. (red)

Veteráni zvou na tradiční motoristickou burzu

ilustrační foto plakát

Hanácký auto moto veterán klub v AČR Prostějov pořádá v sobotu 5. listopadu tradiční podzimní burzu. Na parkovišti u OD Tesco můžete i tentokrát nabídnout či sehnat nejrůznější sběratelské předměty.

Součástky ze starých automobilů a motocyklů, jízdních kol, koloběžek, šlapacích autíček, plakety, hračky, odznáčky, skleničky, vlaječky, firemní cedule, ale i modely autíček, vláčků, časopisy, plakáty a řadu dalších sběratelských kousků můžete na burze najít každý rok.

„Burza začne v osm a končí ve třináct hodin,“ přidal pozvání předseda klubu Petr Studený. (red)

Ohlédnutí: V Prostějově proběhla premiéra Burzy práce a vzdělání

ilustrační foto ber

Dne 22. září 2016 proběhla v Prostějově premiérově Burza práce a vzdělání. Hlavními organizátory byla Okresní hospodářská komora v Prostějově, Úřad práce v Prostějově, Svaz dopravy a průmyslu a spoluorganizátorem Statutární město Prostějov.

Hlavním cílem bylo široké veřejnosti prezentovat významné firmy regionu a školy, které s nimi spolupracují.

Burzy se účastnilo celkem 39 vystavovatelů, z toho 28 firem a 11 škol. Návštěvnost byla obrovská a velmi mile nás překvapila. Burzu během celého dne navštívilo kolem 1300 lidí! Největší nápor byl během dopoledních hodin mezi 9 a 12, to prošlo mezi vystavovateli kolem tisícovky návštěvníků. Z toho bylo kolem 900 žáků základních a středních škol.

OBRAZEM: Burza práce v plném běhu

Foto ber

Hledejte práci tam, kde skutečně je“ je motto letošní akce s názvem BURZA PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ 2016, která začala dnes v devět hodin dopoledne ve Společenském domě v Prostějově. Burzu zahájila primátorka města Prostějova Alena Rašková.

Určena je pro kohokoli, kdo hledá práci. Sešli se zde významní zaměstnavatelé regionu a školy, které s nimi spolupracují. Až do sedmnácti hodin se můžete poptat na zaměstnání třeba v Mubee, Hopi, ale i Řeznictví Makovec. „Ráda bych se po dokončení školy dostala do Nemocnice Prostějov. Tak uvidím, nabízejí dobré podmínky,“ nechala se slyšet osmnáctiletá Petra. (ber)

Prostějovská burza práce nabídne pracovní příležitosti

ilustrační foto plakát

„Hledejte práci tam, kde skutečně je“ - motto letošní akce s názvem BURZA PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ 2016, která se bude konat 22.9.2016 ve Společenském domě v Prostějově.

Určena je pro kohokoli, kdo hledá práci. Sejdou se zde významní zaměstnavatelé regionu a školy, které s nimi spolupracují. Jak se dočteme na webových stránkách Úřadu práce ČR (http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/olk/burzy_prace/burzy_2016), v loňském roce vnímali zaměstnavatelé burzu jako

  • příležitost představit se veřejnosti,

OBRAZEM: Burza volného času je v plném proudu!

Foto ber

Největší prostějovská přehlídka volnočasových rekreačních a výkonnostních aktivit vypukla dnes ráno na sportovní hale Sportcentra – DDM a v jejím okolí. Navštívit ji můžete i zítra!

Dopolední program je určen pro žáky základních škol, kdy v úterý dorazí první stupně, ve středu pak starší žáci. Pro rodiče a prarodiče je jistě zajímavý úterní odpolední program, který potrvá až do 19 hodin. (ber)

OBRAZEM: Burza volného času ve velkém již v úterý!

ilustrační foto DDM

Po loňském úspěchu Burzy volného času by se dalo říct, že pořadatelé z prostějovského Sportcentra nemohli zajít se svými plány dál, přesto to udělali. Největší prostějovská přehlídka volnočasových aktivit ať výkonnostních, tak i rekreačních, proběhne na sportovní hale Sportcentra – DDM a v jejím okolí toto úterý a středu, a letos to vypadá, že si cestu na halu najde více jak 3.500 účastníků!

Dopolední program je určen pro žáky základních škol, kdy v úterý dorazí první stupně, ve středu pak starší žáci. Pro rodiče a prarodiče je jistě zajímavý úterní odpolední program, který potrvá až do 19 hodin.