kytara

Zabrnká si lapka na strunu?

ilustrační foto Policie ČR

Tím se policisté zabývat určitě nebudou, ale každopádně se tato otázka nabízí s ohledem na to, co zloděj odnesl z rodinného domu v obci Nezamyslice.

V průběhu středy dne násilně překonal zabezpečená vjezdová vrata z ulice do průjezdu domu a další dveře vedoucí do obytné části. Nato už se mohl v domě volně pohybovat a prohledávat jednotlivé místnosti. Stejnou cestou jako přišel, tak i odešel, ale ne s prázdnou. „Majitel od návštěvy nežádoucí osoby postrádá elektrickou kytaru černé barvy značky Epiphone SG PRO, kytarový zesilovač značky VOX a notebook v celkové hodnotě 26 000 Kč. Další škoda za 5 000 Kč vznikla na poškození dveří a vrat," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Připojte se ke kytarovému rekordu, zve Přerov

ilustrační foto Blues nad Bečvou

Nadační fond Blues nad Bečvou za podpory statutárního města Přerova a dalších partnerů uvádějí 5. ročník kytarové exhibice Kytarový rekord na hradbách. Koná se 11. září a připojit se můžete i vy.

Hrát se budou následující skladby: 

OBRAZEM: Posezení v cukrárně zpestřil Jakub Rudolf

Foto PvNovinky.cz

Dnešní odpoledne na hlavním prostějovském náměstí zpestřil nejen návštěvníkům blízké cukrárny, ale i procházejícím lidem kytarista Jakub Rudolf. Ten originálním způsobem zval na své večerní vystoupení.

"Od devatenácté hodiny u nás vystoupí kytarista Jakub, zveme všechny hudbymilovné návštěvníky k návštěvě", zve artkavárna Avatarka k návštěvě. (red)