Bazárek zmizel, spolu s ním věci i peníze?!

Bazárek zmizel, spolu s ním věci i peníze?!
Ilustrační foto ber
Další fotky: 
Bazárek zmizel, spolu s ním věci i peníze?!

 

Bazárek dětského zboží, který před časem otevřel ve Svatoplukově ulici v Prostějově, je pryč. Spolu s ním prý ale i věci a peníze důvěřivých lidí, kteří s prodejnou spolupracovali. Zatímco provozovatel dělá mrtvého brouka, zákaznice se chtějí obrátit na policii.

Komisní prodejna, kam maminky mohly nabídnout nepotřebné oblečení a hračky po svých ratolestech, vzbudil při svém otevření nadšení. To se ale postupně měnilo ve zklamání. Zatímco prodavačky nevěděly, co na dotazy stran vyplácení odpovědět, majitel nekomunikoval vůbec. Obchod byl evidentně vyklizen ve spěchu. V prázdných policích zůstalo jen pár kousků prádla a hraček. Telefonní číslo, které je uvedeno na smlouvách, hlásí dočasnou nepřítomnost majitele. Maminky by se ale měly bránit, třeba hromadným oznámením na policii. Není divu, pro většinu žen na mateřské je každá koruna dobrá. 

Případ budeme i nadále sledovat. (ber.)

Komentáře

Lzi a jen lzi

Dobrý den. Píšete že je na registru dlužníků. Ale ten servr je jen další z řady kde může napsat kdo chce co chce bez jakéhokoli ověření o tom zda je to pravda. Dále se tam píše že pana vedoucího hledala policie i v televizi. Nikde na celém internetu o tomto není zmíňka. Takže další kachna. Dále tam někdo tvrdí že má syna s kterým žije. opět je to fáma. Policie Vám potvrdí že toto není pravda. A zase veškeré příspěvky bez jména a jakéhokoli kontaktu. Takže je to jen snůška nesmyslných lží a výmyslů. Děkujeme za nedostatečné informace.

Jak je možné že mám obchody po celé republice a jen v Prostějově je problém. To že paní prodavačka Hrůdová si dělala svoje kšefty pod mým razítkem je veřejné tajemství. Dokonce vám i lidi toto psaly a psali to i mne. Nemá cenu se vůbec tímto zaobírat je to tak na trestní udání na Vaše noviny které píšou jen to co kde slyší.

Je zajímavé že ani jeden příspěvek není se jménem. To je velmi divné?

Pan  Srmiska  toho  ma  po  celé  čr  mnohem  vice.

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-Josef-Strmiska,21...

 

Pan JS se ozval na redakční e-mail v úterý 17.6. v 21:25, my jsme na něj reagovali s tím, zda by se k celé záležitosti mohl vyjádřit e-mailem, když se mu paní redaktorka nebyla schopná dovolat. Od té doby nemáme žádné zprávy. Děkujeme za pochopení.

Jen tak na okraj. Výlohy jsou umyté a jen na jedné zůstal nápis? Docela divné? Nemyslíte. Jakoby nakreslené pro něčí potřebu?

A majitel čeho? Je to jen hloupá kachna.

Poslat nový komentář