Policisté hledají svědky nehody na D46 u Olšan

Policisté hledají svědky nehody na D46 u Olšan
Foto Policie ČR

Policisté dálničního oddělení Kocourovec se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc vedoucí k objasnění dopravní nehody. Ve středu 14. prosince deset minut po půlnoci došlo k dopravní nehodě nákladního vozidla Man na 31. km dálnice D46 ve směru z Olomouce na Prostějov.

„Řidič uvedl, že u nezjištěného nákladního vozidla s návěsem bílé barvy jedoucí v pravém jízdním pruhu došlo k defektu pneumatiky. Ta měla odletět do středových svodidel, od kterých se odrazila do pravého jízdního pruhu, a to bezprostředně před nákladní vozidlo oznamovatele. Při následném střetu vozidla s pneumatikou došlo k poškození vyrovnávací palivové hadice a úniku cca 30l nafty. Řidič nezjištěného nákladního vozidla nezastavil a z místa nehody ujel,“ popsal policejní mluvčí Libor Hejtman.

„V této souvislosti se obracíme na případné svědky, kteří by mohli mít poznatky k dopravní nehodě, a pomohli by ustanovit nezjištěné vozidlo či řidiče, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali přímo policisty dálničního oddělení Kocourovec, Přáslavice – Kocourovec 19, tel: 974 762 751, e-mail: krpm.osdp.dok.stsl@pcr.cz,“ doplnil  Hejtman. (red)

Poslat nový komentář