Díky za Plumlovského draka a pohár primátora, vzkazuje Petr Zakopal

Díky za Plumlovského draka a pohár primátora, vzkazuje Petr Zakopal
ilustrační foto

Čtvrtý srpnový víkend letošního roku měl na programu kultovní závody dračích lodí na Plumlovské přehradě. Celkem letos závodilo 48 posádek a na pláži bylo více než 900 návštěvníků a závodníků.

Hned ráno v osm hodin hodin měl premiéru závod na 500m „O pohár primátora“ statutárního města Prostějova Františka Jury a od zhruba deset hodin nastoupily na hladinu posádky „Plumlovského draka“.

Doprovodný program pro děti začal v 10 hodin. Zcela zdarma byl skákací hrad, skákací tyče a chůze na chůdách. Další aktivity jako Bumper Bally a velká nafukovací překážková dráha byly také připraveny na výkony dětí. “Kolem 15 hodiny nám opět, stejně jako před rokem, pěkně zapršelo, ale tentokrát jsme v závodění pokračovali jízdami na tratích dlouhých 1km a takto to celé dopadlo,“ přidává odkaz na výsledky Petr Zakopal z pořádající agentury Zaki sport -  https://zaki-sport.cz/draci-sezona/.

„Moc děkujeme všem návštěvníkům závodů dračích lodí na Plumlovské přehradě za účast a zájem, ale také závodníkům za skvělé výkony. Děkujeme statutárnímu městu Prostějov za finanční podporu akce, primátorovi Františku Jurovi za podporu a záštitu nad akcí O pohár primátora a také všem partnerům, bez kterých by to prostě nebylo možné uskutečnit. Těšíme se na příští rok,“ dodal Zapletal.

I my děkujeme a těšíme se na příští ročník. (red)

Poslat nový komentář