Farmářské trhy? Poprvé již tuto sobotu!

Farmářské trhy? Poprvé již tuto sobotu!
ilustrační foto plakát

Máte chuť na tradiční zabijačkové speciality, grilovaná žebra, chcete si koupit pro potěšení voňavá mýdla či hledáte nějaký valentýnský dárek?  Zajděte v sobotu na první Farmářské a řemeslné trhy, které se konají před pasáží Anděl v Anenské ulici v Prostějově.

„Přijďte nakoupit poctivé potraviny a řemeslné produkty výrobců z našeho regionu,“ zve hlavní organizátor Oto Malíšek, který tak začíná naplňovat svou ideu každotýdenní akce. Trhy by chtěl pořádat každou sobotu v době od 8 do 14 hodin. „Jde o pilotní akci, časem přibude místo i prodejci. Tuto sobotu nabídneme také svařák, puč, dětský punč, mošt i víno. Pro nejmenší návštěvníky bude připraveno báječné překvapení, mají se na co těšit", slibuje Malíšek. "Jsem ráda, že u tohoto projektu můžu také být a už se na vás všechny těším", přidává pozvání jedna z prodejkyň, paní Hana Jarošová. (red)

Jediným omezením je přízeň či nepřízeň počasí, pokud bude pršet, trhy se konat nebudou. Chtěl-li by někdo z vás, milí čtenáři, být při trzích nápomocen, kontaktujte pana Malíška, tel: 606 768 786. (red)

Komentáře

Nápad Farmářských trhů se mi moc líbí :) Držím palce,ať vyjde počasí.

Je nechápu proč trh, který by měl přilákat co nejvíc veřejnosti, je na okraji města.

Kdo kontroluje, zda jsou potraviny opravdu "poctivé"?

Poslat nový komentář