Sokol Mostkovice – Sigma Lutín 1:4 (0:3)

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 8. května bylo na hřišti v Mostkovicích odehráno utkání 21. kolo 1.A třídy, ve kterém hostili domácí mužstvo Lutína.

Byl to souboj mužstev z opačných konců tabulky, prvního s posledním. Na podzim se Mostkovicím podařil husarský kousek, když dokázaly v Lutíně uhrát bezbrankovou remízu. To se žádnému jinému mužstvu nepodařilo. Dnes však na tento úspěch navázat nedokázaly. Ve 14. minutě si naběhl do malého vápna na Losův centr od brankové čáry Wanke a otevřel skóre utkání – 0:1. Chvíli na to přidal po trestném kopu druhou branku Los a stejný hráč skóroval ještě ve 38. minutě. Po změně stran v 64. minutě se domácím podařilo snížit na 1:3. Autorem branky byl Vojtíšek. V následující čtvrthodince měly Mostkovice více ze hry. Jejich naději na případný zisk alespoň jednoho bodu však definitivně zhatil v 79. minutě Rec, který byl v té době na hřišti teprve minutu. Lutín si tak z Mostkovic zaslouženě odvezl tři body.