1.SK přehrálo rezervu Slovácka

foto ilustrační z pohárového zápasu se Slováckem

Za slunného sobotního dopoledne se proti sobě postavily týmy prstějovského 1.SK a rezervy Slovácka, a přestože šli hosté do vedení, domácí dokázali díky výborně zvládnutému druhému poločasu skóre otočit a díky výhře 3:1 zůstávají body na Hané.

Ze začátku úvodního dějství měli více ze hry domácí, velké šance měli Koudelka, který z vápna přestřelil a Kroupa, který nedokázal prostřelit gólmana hostů. A tak z ničeho nic udeřilo Slovácko, když se krásnou ranou ze zhruba dvaceti metrů prosadil Prazja. Od té chvíle byli hosté až do hvizdu aktivnější, ale další gól nepřidali.

Přestávka Hanákům prospěla a do druhého poločasu nastoupili jako mnohem živější tým, už po devítí minutách v druhé půli vyrovnával Machálek. V šestašedesáté minutě dokázal propasírovat míč do branky Tomáš Zatloukal a o šest minut později zpečetil výsledek utkání na konečných 3:1 Karel Kroupa.