Hanáci měli opět dobrý důvod bilancovat. Haná Prostějov – tenisté Moravy 4:5 (0:3)

Hanáci měli opět dobrý důvod bilancovat.  Haná Prostějov – tenisté Moravy 4:5 (0:3)
Foto Zdeněk Kulíšek

Ukončení letošní podzimní kopané pojali fotbalisté Hané Prostějov v době „rouškové“ velmi přátelsky. Na umělce v Olympijské ulici si to rozdali s tenisty Moravy a tahali za kratší konec. Hrály se dva různé poločasy. V prvním se tenisté po kombinační hře dostali do tříbrankového vedení a ve druhém Hanáci postupně dotahovali a ani poločasová výhra 4:2 jim k vítězství nepomohla. Zápas vyhráli tenisté Moravy 5:4 a vrátili tak Hanákům porážku 4:9 z podzimu 2019.

Druhý díl závěrečné Hané Prostějov proběhl v družné zábavě a hodnocení podzimní sezóny v restauraci U Chmelů. A že bylo co hodnotit! Hanáci za vedoucími Slatinicemi obsadili 2. místo s 28 body a skóre 39:20. Nejlepším střelcem podzimu se stal Patrik Gábor s 18 brankami. V soutěži slušnosti Haná spolu s Mostkovicemi vévodí s pouhými 17 žlutými kartami za polovinou soutěže. Závěrečné posezení navštívila náměstkyně primátora Milada Sokolová s manželem a setrvala se sportovci ve společné zábavě, která však musela v důsledku vládního nařízení skončit ve 22.00 hodin. Přítomní fotbalisté a tenisté se tedy rozešli a popřáli hodně úspěchů své milované Hané.

Haná Prostějov – tenisté Moravy 4:5 (0:3)

Branky: Kaprál, Gábor, Bartoš ml., Krupička – Krupa 2x, Michalík, Cibulec, Šilhánek

Rozhodčí: Dušan Vachutka – Oldřich Lošťák, Ondřej Kolář

Hráno bez žlutých karet 2x 45 minut.