Hanáci opět propadli v produktivitě. Haná Prostějov – Moravský Beroun 2:5

Hanáci opět propadli v produktivitě. Haná Prostějov – Moravský Beroun 2:5
ilustrační foto

V předehrávaném utkání jara nastoupili Hanáci na umělce v Olympijské ulici proti mužstvu z Moravského Berouna a od začátku zápasu „zahazovali „ své šance. Už v 9. minutě využili hosté špatné přihrávky a Lacman otevřel skóre zápasu – 0:1.

V 17. minutě kopal domácí Krupička trestný kop a hlavičku Světlíka zázračně na čáře vyrazil gólman Venera. Hosté nacentrovali ve 22. minutě míč do vápna a Jan Mužátko pohodlně hlavou zvýšil – 0:2. Třetí svoji šanci hosté využili v 39. minutě, kdy podnikli brejk a střelou Malinovského k tyči určili poločasový stav – 0:3. Tři šance hostí a tři branky. Využití šancí na 100%.

Ve druhém poločase ve 49. minutě zahrával domácí Typner přímý kop a krásně umístěnou střelou nedal Venerovi šanci – 1:3. V 63. minutě nacentroval do vápna Trnavský a Čermák z otočky snížil na 2:3. Bohužel hosté opět využili zaváhání domácích a Malinovský dvěma „slepenými góly“ v 67. a 69. minutě opět poslal hosty do tříbrankového vedení. A tak Hanáci opět „dojeli“ na špatnou koncovku.

Hodnocení trenéra Hané Prostějov Daniela Koláře: „Dnes se hrál z obou stran útočný fotbal. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali a dostávali se do šancí. Hosté byli lepší v jediné činnosti, a to v proměňování šancí, a tím pádem zaslouženě zvítězil.“

Branky: 49. Typner, 63. Čermák – 9. Lacman, 22. Jan Mužátko, 39., 67. a 69. Malinovský

Rozhodčí: Antoníček – Vachutka, Procházka

Hráno bez žlutých karet.

Diváků: 30                                                                                                             

Sestavy: 

Haná Prostějov: Marák – Světlík, Trnavský, Čermák (90. Skokan), Martin Kolář (77. Jančiar) - Hladký, Bartoš (46. Kaprál), Krupička, Jakub Novák – Typner, Cibulec (83. Valach)

Trenér: Daniel Kolář

Moravský Beroun: Venera – Baláž, Frančák, Vlček, Dan Mužátko – Kašpar, Kúřil, Jan Mužátko, Hlaváč – Lacman, Malinovský (84. Pohanka)

Trenér: Josef Varga.

(Text a foto Oldřich Lošťák, Haná Prostějov)

Poslat nový komentář