Aktualizováno: Tragická nehoda zastavila vlaky na Olomouc!

Aktualizováno: Tragická nehoda zastavila vlaky na Olomouc!
foto HZS OLK
Další fotky: 
Aktualizováno: Tragická nehoda zastavila vlaky na Olomouc!

 

Dnes krátce před půl třetí odpoledne došlo na železniční trati ve směru z Olomouce na Nemilany, na železničním přejezdu u Hamrisu, k tragické události. 

"Projíždějícím vlakem zde došlo ke srážce muže středního věku. Utrpěl zranění, neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Pravděpodobně se jednalo o sebevraždu. Přesné okolnosti této tragické události policisté zjišťují. Provoz na trati je zastaven", uvedla Irena Urbánková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Jedete-li v nejbližší době směrem na Olomouc, České dráhy pro vás připravily náhradní autobusovou dopravu. Rychlíky se ovšem Prostějovu vyhýbají a jezdí odklonem na Přerov.

"K tragické dopravní nehodě vlaku po srážce s osobou byla i s dalšími složkami Integrovaného záchranného systému vyslána osádka jednotky požární stanice v Olomouci a kolegové drážní hasiči ( HZSp SŽDC ) Přerov. Po provedené spolupráci s Policii ČR, zajištění bezpečnosti a situace na místě, byla činnost k dalšímu postupu předána drážním hasičům. Na místě je prováděno šetření, dopravní situaci zabezpečují drážní hasiči, jednotka stanice Olomouc se již vrátila zpět na svou základnu", uvedl za Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.(red)

Komentáře

No já nevím, jsem na rozpacích. Tohle byla jistota, prostě chtěl odejít. Ne kažý si umí uvodit svůj odchod oběšením, něco si stříknout do žíly nebo ???. Vím, že ten člobrdíček způsobil hodně lidem nepříjemnosti, ale asi měl důvod proč to udělal. Jo náš stát se nezajímá, zda máme co jíst, kde bydlet a kolik nás co stojí. Já jsem na inv.důchodě dostala přidáno 20 Kč. Směšné co? O kolik se jiné komodity zražily??? No asi víc než o dvacku měsíčně...

 

Hodinu a půl jsem trcela ve vlaku který jel v protisměru vlaku který ho srazil :-( zrovna v tak blbou hodinu v největší špičce. 

Lidé, co páchají sebevraždu, většinou bývají natolik pohlcení svými pocity, že nejsou schopní racionálně promyslet, co tím způsobí. Neřeší, co tím způsobí. Kdyby byli schopní rozumně uvažovat, tak nepáchají sebevraždu. 

Když už se chce někdo z neštěstí nebo z blbosti zabít, tak ať tím neotravuje stovky dalších lidí. Jak k tomu příjdou lidi, co se v pátek těší ze školy, práce nebo z jakýhokoliv důvodu domů nebo naopak jedou někam na víkend? No ne?

Poslat nový komentář