Motorku řidič osobáku přehlédl

Motorku řidič osobáku přehlédl
ilustrační foto PČR

V neděli krátce před polednem jel řidič motocyklu BMW se spolujezdkyní od obce Hačky na obec Olbramice. Při jízdě předjížděl vozidlo Renault Scenic, které jelo stejným směrem. 

"Jeho řidič začal odbočovat vlevo na místní komunikaci v okamžiku, kdy byl předjížděný motocyklem a došlo ke střetu. Následoval pád motorky i s řidičem a jeho spolujezdkyní. Při nehodě naštěstí nedošlo k vážnému zranění a motorkáři nepožadovali sanitku na místo s tím, že si později zajdou na ošetření sami," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Škoda byla předběžně vyčíslena na 42 000 Kč. Nehoda je nadále v šetření. (red)

Komentáře

Hanáčtí slepci zase vyjeli.

Poslat nový komentář