Sovinec zve na Přízrak temné věže. Soutěžte o rodinné vstupné!

Sovinec zve na Přízrak temné věže. Soutěžte o rodinné vstupné!
ilustrační foto Sovinec

Další víkendovou historicko-řemeslnou akci chystá posádka Špinavci z hradu Sovinec na víkend 10. a 11.7.2021. Koná se zde akce nazvaná Přízrak Temné věže, aneb lapkové a kati při práci na loupežnické stezce.

V programu vystoupí, mimo jiné, divadelní a šermířská společnost Divadlo bez střechy, skupina historického šermu Nuntius Regis a skupina scénického šermu Fuente Ovejuna.

Hrad bude hostit spoustu prodejních stánků s různými výrobky i řemesly, které si budete moci v některých případech sami vyzkoušet. Nesmí chybět ani oblíbené dobroty jako sladké trdelníky, či masité klobásy. Hrad samotný bude po oba dny otevřen od 9:10 do 18:10 hodin.

Vás čeká blesková soutěž o rodinné vstupné. Postačí, když do pátku do deseti hodin dopoledne zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo akci na Sovinci pořádá? Odpověď označte v předmětu SOVINEC a nezapomeňte přidat adresu a telefonní číslo. Pro tři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti. 

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a s předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (ber) 

Poslat nový komentář