Chystali oslavu s Tatratea a Jackem. A zadarmo

Chystali oslavu s Tatratea a Jackem. A zadarmo
ilustrační foto Městská policie

Ve středu vyjížděli strážníci během pár hodin třikrát do jednoho supermarketu na Plumlovské ulici řešit případy krádeže. Velice žádaným sortimentem byl tentokrát ve všech případech tvrdý alkohol. Lapkové se řídili pořekadlem, když je teplo, musí se dodržovat pitný režim. A tak obchod vzali útokem. 

Jako první se provinila proti zákonu pětadvacetiletá žena. Ta si na prodejní ploše přímo z regálu vložila lahve s alkoholem v hodnotě 1547 Kč rovnou do tašky a chtěla odejít přes pokladny bez zaplacení. Druhým hříšníkem v pořadí byl třicetiletý muž. Ten úplně stejným způsobem kradl vybraný alkohol, rozdíl byl pouze ve finanční částce. Vzal si zboží za 1198 Kč. Třetím v pořadí byla devětadvacetiletá žena, která na rozdíl od svých předchůdců projevila určitou vynalézavost. Nejprve si vložila pět lahví do nákupního vozíku, rozhlédla se a přejela do místa, kde bude méně viditelná. Zde předělala svoji kořist do batohu. To netušila, že jí po celou dobu pozoruje ochranka obchodu a celý průběh jejího činu je zaznamenáván na kamerový systém. Odcizila ze všech nejvíc a to za 3055 Kč. 

"Zajímavostí je, že všichni chtěli pít pouze značku Tatratea a Jack Daniels. Celkově způsobili škodu za 5 800 Kč. Trojice je podezřelá z přestupku proti majetku. Své chování budou obhajovat u příslušného správního orgánu, kterému bylo jejich jednání oznámeno," doplnil strážník Petr Zapletal. (red)

Poslat nový komentář