Prostějovanka Kateřina Srostlíková s partnerem získali titul 1. vicemistra České republiky!

Foto archiv Kateřina Srostlíková

Kateřina Srostlíková, studentka 2. ročníku Střední zdravotnické školy v Prostějově, obhájila v sobotu 5. března v krásném prostředí pražské Lucerny, a to po roce, spolu s tanečním partnerem Romanem Pechou titul 1. vicemistra České republiky v tanečním sportu standardní tance v kategorii Mládež a získali stříbrné medaile a pohár.

Tentýž den jako nejmladší taneční pár se úspěšně představili také v hlavní kategorii standardní tance dospělí. V konkurenci 50 tanečníků se jako jediný mládežnický pár protancovali do semifinále, kde nakonec obsadili 11. místo. "Jsem velmi hrdý na to, že se potvrdil nedávný úspěch dcery na soutěži, která se konala v Paříži", uvedl krátce k výsledkům své dcery Kateřiny otec, Pavel Srostlík.

Chcete-li si úspěch Kateřiny, prostějovské rodačky, vychutnat, Česká televize v neděli 13.3. od 9 hodin na programu ČT Sport odvisílá záznam z tohoto Mistrovství České republiky v tanečním sportu standardní tance. (red)