Plesová sezóna v plném proudu, ale poslancův ples moc nelákal

Plesová sezóna v plném proudu, ale poslancův ples moc nelákal
Modrý ples poslance Fialy letos moc nelákal, konkurence je veliká

 

Milovníci tance a zábavy měli o posledním víkendu docela bohatý výběr, v Prostějově se konaly hned tři plesy. Který z nich byl nejlákavější?

 

 

Bezesporu to byl ples Gymnázia Jiřího Wolkera, maturitní ples přiláká každoročně do Společenského domu stovky studentů současných i abiturientů, kde samozřejmě nechybí ani rodiny maturantů. Vždyť pořídit fotku do rodinného alba či videotéky ze stužkování je skoro povinnost. Navíc má gymnaziální ples tradičně vysokou úroveň, takže sem i tento pátek zamířilo nejvíc lidí.

Velkou oblibu si během let získal Tenisový ples, který probíhal v sále Sportcentra. Každý rok se zde na téměř rodinném plesání setkávají nejen milovníci bílého sportu, ale fanoušci tenisu, volejbalu či basketbalu, kteří věrně povzbuzují své sportovce nejen v domácí hale, ale i na venkovních hřištích v celé republice i v zahraničí. 

„Letos jsme pořádali již 5. ročník, na plese se bavilo na sto padesát přátel sportu a zábava byla skutečně výborná, protáhla se až téměř do rána,“ konstatoval spokojeně pořadatel Dušan Běhal.

Zato třetí ples zůstal mezi víkendovou zábavou Popelkou. Návštěvnost Modrého plesu v Národním domě, který pořádá již několik let poslanec Parlamentu ČR Radim Fiala, byla mizivá. Hosty nepřilákal ani zajímavý program ba ani přítomnost oblíbeného herce, moderátora a baviče Petra Rychlého. Secesní perla tentokrát zela prázdnotou, veřejnost dala evidentně najevo, že politická zábava není ta pravá...   

 (jap)  

 

Poslat nový komentář