Miss maturita :Jitka Krchňáková

Miss maturita :Jitka Krchňáková
ilustrační foto
Další fotky: 
Miss maturita :Jitka Krchňáková
Miss maturita :Jitka Krchňáková
Miss maturita :Jitka Krchňáková

 

Blonďatá studentka Cyrilometodějského gymnázia a mateřské školy v Prostějově , Jitka Krchňáková, 18 let, 168 cm, modré oči, blíženec. Žije s rodiči a mladší sestrou Terezou v Mostkovicích.

    „Cyrilometodějské gymnázium jsem si vybrala proto, že jsem slyšela, že výuka je na úrovni, což se mi potvrdilo,“ říká Jitka. Mezi její záliby patří sport, mimo jiné kolečkové či lední brusle, kolo nebo snowboarding, který poslední dobou preferuje víc než lyžování. Absolvovala 12 let hry na klavír, který ji velice baví a sólový zpěv, ve kterém letos dokončí druhý stupeň. Přes prázdniny se začala věnovat lukostřelbě. Navíc začala chodit do skautu, kde se podílí na plánování a přípravě programu schůzek. Ve volných chvílích se baví výrobou šperků z korálků a také je ráda tráví s domácími mazlíčky, kterými jsou u Krchňáků fenka Lara a kočka Kleo.„Chtěla bych být učitelkou v mateřské školce, protože mě práce s malými dětmi baví. A nebo prostě jakákoliv práce s malými dětmi. V budoucnu bych se chtěla jet na Nový Zéland, kam mě láká nádherná příroda, nebo do Finska,“ popisuje Jitka své plány.

    O soutěži Miss maturita se dozvěděla již před několika lety a chtěla zkusit štěstí. „Přihlásila jsem se sama,“ konstatuje činorodá dívka, jejímž mottem je Věř, běž, dokážeš! (red)

Poslat nový komentář