Co na nás čeká v Cipískovi?

Co na nás čeká v Cipískovi?
foto MC Cipísek
Další fotky: 
Co na nás čeká v Cipískovi?
Co na nás čeká v Cipískovi?
Co na nás čeká v Cipískovi?
Co na nás čeká v Cipískovi?

 

Mateřské centrum Cipísek nabízí kromě pravidelných programů pro rodiče s dětmi od miminek po předškoláky také řadu akcí pro samotné rodiče. 

V nejbližší době to bude beseda o tom, jak zvládnout období dětského vzdoru (úterý 17.2. od 18 hodin), které je emočně velmi náročné pro děti i rodiče. Rodiče mohou přijít besedovat, poslechnout si odborné i laické rady, jak na to.

V únoru také pokračují setkávání rodičů, kteří už v MC absolvovali kurz efektivního rodičovství anebo některé z nabízených seminářů. Všechny kurzy, besedy i semináře pro rodiče se v Cipísku nesou v duchu pozitivního rodičovství, jeho základem je porozumět dětem i sami sobě, vybudovat si s nimi vztah založený na vzájemné důvěře a respektu - prostě tak, aby si rodiče mohli užívat svoje rodičovství s ještě větší radostí. Kromě rodičovského vzdělávání čeká MC Cipísek v únoru ale také oslava Cipískových šesnáctin. Ve všech pravidelných programech pro rodiče a děti se bude slavit už 16 let činnosti mateřského centra v Prostějově.

Na březen pak MC připravuje další akce, mimo jiné poslední pohádkovou sobotu s Cipískem z letošního cyklu, besedu o tom, jak dětem pomoci s nástupem do mateřské školy nebo sobotní seminář o tom, jak vychovávat spokojené a samostatné dítě. Bližší informace o všech aktivitách a rezervace míst je možná přímo v MC nebo e-mailem:mcprostejov@centrum cz a na www.facebook.com/cipisekprostejov

 

Poslat nový komentář