Pivní slavnosti se blíží. Soutěžíte o lístky?

Pivní slavnosti se blíží. Soutěžíte o lístky?
ilustrační foto plakát

 

Už druhé Pivní slavnosti se blíží. Milovníkům pěnivého moku nabídnou chuťové a kulturní zážitky 9. května v areálu velodromu v Prostějově.

Pořadatelé slibují mnohem nadupanější ročník. Těšit se můžete na víc druhů piv, kromě tradičních značek jako PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, JEŽEK, SVIJANY, BUDWAR, HEINEKEN, STAROBRNO, přibudou netradiční značky, jako např. : VIŠŇOVÉ, PROSTĚJOVSKÉ, NOVÁ PAKA, PIVOVAR MAČÁK, PADOCHOV, LIŠÁK, VÁCLAV a další, které nejsou běžně k dostání v Prostějově. Pořadatelé chystají i hudební lahůdky, od 15 hodin vystoupí KONTAKT, PENZISTOR, ARRTHYMHIA, KEKS a  TURBO.Na své si přijdou i děti, areál bude otevřen již od 12 hodin. Na nejmenší návštěvníky čekají kolotoče, atrakce, skákací hrad, pamlsky a speciální animovaný program. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu 120 korun jsou k dostání v předprodeji v Hudebních nástrojích v Kramářské ulici a  herně baru Luto Avanti ve Svatoplukově 2. Jelikož je o vstupenky zdarma velký zájem, posouváme termín soutěže do třicátého dubna do 13:00 hodin. Pište! (ber)

 

Poslat nový komentář