Kdo se častěji miluje, vydělává víc!

 Kdo se častěji miluje, vydělává víc!
ilustrační foto internet

 

Čím víc sexu máte, tím víc vyděláte, tvrdí nová studie sociologů z britské Anglia Ruskin univerzity. Lidé, kteří mají sex dvakrát až třikrát týdně, vydělávají o 4,5 % víc, než ostatní, kteří se milují méně často.

Studie se zúčastnilo 7500 respondentů a její autoři se snažili najít souvislosti mezi výší platů a sexuálním životem. Z předchozích výzkumů je známo, že na to, kolik berete, má vliv zdraví, duševní schopnosti, zručnost a celková osobnost.

Z těchto faktorů vycházel i tým vedený doktorem Nickem Dryakisem. Sexuální aktivita je taktéž spojena s dobrým zdravím, zlepšuje fyzické a mentální dovednosti člověka, a pokud je dostatečně sexuální apetit uspokojen, umožňuje člověku vyšší produktivitu a zájem o seberealizaci.

Jednoduše řečeno, jak ze studie vyplývá, pokud jedinec sexuálně abstinuje, prohlubuje tím pocit osamění, deprese apod., které mají negativní vliv na pracovní život. Podle sociologů údajně dokonce ti, kteří se sexu vyhýbají, vydělávají o 1,3 % méně než jejich kolegové z oboru. (Zdroj Anglia Ruskin univerzity)

Poslat nový komentář