peníze

Město hledá referenta/ referentku sociálních věcí

ilustrační foto ber

Pověřený tajemník  Magistrátu  města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referent/ka sociálních věcí na oddělení sociálně-právní ochrany dětí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova. Jde o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.

Termín pro podání přihlášky je do 23.6. 2021, předpokládaný nástup srpen 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče. 

Bližší informace o pracovním místě naleznete na úřední desce města a podá je Jitka Všetičková, vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí, tel. č. 582 329 540, nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Odbor dopravy hledá zaměstnance!

ilustrační foto odbor dopravy

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka speciálního stavebního úřadu a silničního správního úřadu a dopravního úřadu MHD Odboru dopravy Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je končené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, výhodou zaměření studia na oblast dopravy, stavebnictví nebo veřejné správy a praxe ve veřejné správě.

Termín pro podání přihlášky je do 3.6.2021, předpokládaný nástup červenec, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Vejmělek, tel. č. 582 329 800 nebo Zdeňka Bendová, personalistka, tel. 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Magistrát hledá dalšího zaměstnance! Referenta pro výkon agendy Stavebního úřadu

ilustrační foto

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent- technik Stavebního úřadu pro výkon agendy Stavebního úřadu.

Požadavkem je, mimo jiné, a) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo c) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru.

Půjčil si od známého, přestože věděl, že je nevrátí

ilustrační foto peníze

Z přečinu podvod podezírají policisté obvodního oddělení Prostějov 2 osmadvacetiletého muže z Přerova.

„Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit v červnu minulého roku, když si v jedné z olomouckých restaurací od svého známého půjčil finanční hotovost 70 tisíc korun a ve smlouvě se zavázal, že peníze vrátí do konce roku. Slib vrácení peněz učinil, přestože věděl, že vzhledem ke své finanční situaci, mu nebude moci dostát. Byl v té době totiž bez zaměstnání, a navíc již čelil exekučnímu řízení pro své dřívější závazky. Věřitel se do současnosti dočkal pouze částky 4 tisíce korun, které obdržel až v dubnu tohoto roku," popsal případ policejní mluvčí František Kořínek.

Město hledá referenta/referentku sociálních věcí

ilustrační foto

Pověřený tajemník  Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referent/ka sociálních věcí na oddělení sociálně-právní ochrany dětí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova. Jde o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.

Jedná se o pracovní pozici - REFERENT/KA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:

• je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt

• dosáhla věku 18 let

• je způsobilá k právním úkonům

• je bezúhonná

Magistrát hledá referenta. Na odbor občanských záležitostí

ilustrační foto

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou vzdělání zaměřené na veřejnou správu, praxe na úseku registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů.

Termín pro podání přihlášky je do 30. 4. 2021, předpokládaný nástup červen 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá  Marie Javůrková, vedoucí Odboru občanských záležitostí tel. č. 582 329 144 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Sportcentrum - DDM hledá zaměstnance. Je to snad práce pro vás?

ilustrační foto

Sportcentrum — dům děti a mládeže Prostějov, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ekonom/ka – účetní – rozpočtář/ka. Jde o plný pracovní poměr na dobu neurčitou.

Podmínkou je, mimo jiné, odborná kvalifikace pro výkon práce, praxe v obdobné pozici min. tři roky, aktivní zkušenost s účtováním, trestní bezúhonnost.

Výhodou pak zkušenost s prací ve veřejné správě a znalost programu Ginis Express.

Náplň práce zahrnuje, mimo jiné, komplexní vedení účetnictví, sestavování rozpočtu, kontrolu hospodaření.   

Předpokládány nástup je duben 2021, případně dle možností zájemce.

Hledá se šéf. Pro Muzeum a galerii města Prostějova

ilustrační foto muzeum

Ředitelkou Muzea a galerie města Prostějova se Soňa Provazová stala v listopadu roku 2018. Její úřadování skončilo o dva roky a tři měsíce později. Začátkem letošního února byla zřizovatelem, kterým je Olomoucký kraj, odvolána. Kraj za ni hledá náhradu.

Důvodem odvolání je, podle krajských radních, jiná představa o dalším směřování instituce a jejím manažerským vedení. 

Výběrové řízení bylo vyhlášeno 9. února, termín pro podání přihlášek je do 1.4.2021.

Požadavkem je, mimo jiné, VŠ vzdělání v magisterském studijním programu (obor muzejnictví, historie, dějiny umění, ekonomika, právo nebo management výhodou), znalosti v oboru a zaměření organizace a znalost právních předpisů v oblasti muzejnictví a právních předpisů týkajících se činnosti příspěvkových organizací zřizovaných územně samosprávnými celky.

Magistrát hledá správce informačních technologií

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou správce informačních technologií na Odboru informačních technologií Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru je podmíněn splněním předpokladů, kdy fyzická osoba, mimo jiné, je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům.

Město hledá vedoucího oddělení registru obyvatel

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů na Odboru občanských záležitostí.

Požadavkem je, mimo jiné, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou vzdělání zaměřené na veřejnou správu, praxe na úseku registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů a orientace v problematice voleb.

Termín pro podání přihlášky je do 23.02.2021, předpokládaný nástup březen/duben 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Marie Javůrková, vedoucí odboru občanských záležitostí, tel. č. 582 329 144 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.