práce

Sportcentrum - DDM hledá zaměstnance. Je to snad práce pro vás?

ilustrační foto

Sportcentrum — dům děti a mládeže Prostějov, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ekonom/ka – účetní – rozpočtář/ka. Jde o plný pracovní poměr na dobu neurčitou.

Podmínkou je, mimo jiné, odborná kvalifikace pro výkon práce, praxe v obdobné pozici min. tři roky, aktivní zkušenost s účtováním, trestní bezúhonnost.

Výhodou pak zkušenost s prací ve veřejné správě a znalost programu Ginis Express.

Náplň práce zahrnuje, mimo jiné, komplexní vedení účetnictví, sestavování rozpočtu, kontrolu hospodaření.   

Předpokládány nástup je duben 2021, případně dle možností zájemce.

Jesle hledají novou vrchní sestru! Je to snad práce pro vás?!

ilustrační foto

Rada města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce vedoucí sestry příspěvkové organizace na dobu neurčitou Jesle sídliště Svobody v Prostějově.

Požadavkem je, mimo jiné, střední vzdělání s maturitou se za měřením na oblast sociální, zdravotní nebo pedagogickou, výhodou vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu. Výhodou je i znalost problematiky řízení příspěvkové organizace.

Termín pro podání přihlášky je do 10. března 2021, předpokládaný nástup květen 2021. Bližší informace poskytne Marcela Vejmělková, vedoucí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova, tel. 582 329 550.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Hledá se šéf. Pro Muzeum a galerii města Prostějova

ilustrační foto muzeum

Ředitelkou Muzea a galerie města Prostějova se Soňa Provazová stala v listopadu roku 2018. Její úřadování skončilo o dva roky a tři měsíce později. Začátkem letošního února byla zřizovatelem, kterým je Olomoucký kraj, odvolána. Kraj za ni hledá náhradu.

Důvodem odvolání je, podle krajských radních, jiná představa o dalším směřování instituce a jejím manažerským vedení. 

Výběrové řízení bylo vyhlášeno 9. února, termín pro podání přihlášek je do 1.4.2021.

Požadavkem je, mimo jiné, VŠ vzdělání v magisterském studijním programu (obor muzejnictví, historie, dějiny umění, ekonomika, právo nebo management výhodou), znalosti v oboru a zaměření organizace a znalost právních předpisů v oblasti muzejnictví a právních předpisů týkajících se činnosti příspěvkových organizací zřizovaných územně samosprávnými celky.

Magistrát hledá správce informačních technologií

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou správce informačních technologií na Odboru informačních technologií Magistrátu města Prostějova.

Vznik pracovního poměru je podmíněn splněním předpokladů, kdy fyzická osoba, mimo jiné, je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům.

Město hledá vedoucího oddělení registru obyvatel

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů na Odboru občanských záležitostí.

Požadavkem je, mimo jiné, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou vzdělání zaměřené na veřejnou správu, praxe na úseku registru obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů a orientace v problematice voleb.

Termín pro podání přihlášky je do 23.02.2021, předpokládaný nástup březen/duben 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Marie Javůrková, vedoucí odboru občanských záležitostí, tel. č. 582 329 144 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Magistrát hledá referenta. Na přestupkové oddělení

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Výhodou je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo, zkouška odborné způsobilosti v přestupkové agendě a praxe ve veřejné správě. 

Termín pro podání přihlášky je do 18.2. 2021, předpokládaný nástup březen/duben 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá  Alena Kaplánková, vedoucí přestupkového oddělení tel. č. 582 402 280 nebo Zdeňka Bendová, personalistka tel. č. 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Město hledá dalšího pracanta! Referenta vymáhání pohledávek

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent vymáhání pohledávek Finančního odboru Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, vyšší odborné vzdělání v oblasti ekonomie, práva nebo veřejné správy - vysokoškolské vzdělání právnického nebo ekonomického směru nebo se zaměřením na veřejnou správu – výhodou, znalost problematiky vymáhání pohledávek a zkušenost s vymáháním pohledávek – výhodou.

Termín pro podání přihlášky je do 10.02.2021, předpokládaný nástup březen/duben 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Radim Carda, vedoucí Finančního odboru MMPv, tel. č. 582 329 104 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Magistrát hledá referenta stavebního úřadu! Je to práce pro vás?

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent - technik Stavebního úřadu pro výkon stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Kvalifikační požadavky pro výkon činnosti na obecném stavebním úřadě dle zákona jsou vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, případně c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví. 

Magistrát hledá technika stavebního úřadu

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent – technik stavebního úřadu pro výkon stavebního úřadu na oddělení územního a stavebního řízení pro přičleněné obce Magistrátu města Prostějova.

Uchazeč musí mít a)vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví. Výhodou je, mimo jiné, znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech a zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu.

Město hledá referenta/referentku sociálních věcí

ilustrační foto

Tajemnice Magistrátu  města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referent/ka sociálních věcí na oddělení sociálně-právní ochrany dětí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova. Jde o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.

Termín pro podání přihlášky je do 4. ledna 2021, předpokládaný nástup únor 2021, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě naleznete na úřední desce města a podá je Marcela Dočkalová, vedoucí odboru sociálních věcí, tel. číslo 582 329 550 nebo  Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. číslo 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)