volné místo

Magistrát hledá referenta/tku na Finanční odbor

ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou REFERENT/KA FISKÁLNÍ POLITIKY, ROZPOČTU A FINANCOVÁNÍ na Finančním odboru Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ekonomického směru, výhodou je teoretická i praktická znalost problematiky majetkové evidence, teoretická i praktická znalost vedení účetnictví a znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění.

 Termín pro podání přihlášky je do 18. dubna 2024 včetně, předpokládaný nástup květen 2024, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Magistrát hledá referenta odboru dopravy

ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou REFERENT/KA ODDĚLENÍ DOPRAVY A KOMUNIKACÍ (výkon agendy speciálního stavebního úřadu) na Odboru dopravy Magistrátu města Prostějova.

Výhodou je, mimo jiné, stavební vzdělání nebo vzdělání v oblasti dopravy nebo veřejné správy,  orientace v projektové dokumentaci dopravních staveb a znalost následujících právních předpisů a jejich prováděcích předpisů: - zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění - zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, v platném znění - zákon č. 183/2006 Sb., zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění - zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění - zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v planém znění - zákon č.

Magistrát hledá referenty. Na oddělení sociálně právní ochrany dětí

ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst na dobu neurčitou REFERENT/KA SOCIÁLNÍCH VĚCÍ NA ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ Odboru sociálních věcí Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou pro uchazeče je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci dle § 49 a) zák. č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí a v souladu s ustanovením dle § 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, výhodou znalost agendy sociálně-právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče.

Termín pro podání přihlášek je do 4. dubna 2024 včetně, předpokládaný nástup 1. května 2024, případně podle možností vybraného uchazeče.

Magistrát hledá referenta/ku odboru životního prostředí

ilustrační foto Magistrát města Prostějova

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou (zástup za MD) REFERENT/KA ODDĚLENÍ OCHRANY PŘÍRODY A LESNICTVÍ ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ Magistrátu města Prostějova (zaměření na lesy a myslivost).

Podmínkou pro uchazeče je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání získané ve studijním programu zaměřeném na lesnictví, výhodou zkouška odborné způsobilosti pro správní činnost na úseku ochrany lesa a myslivosti nebo přírody.

Zámek Čechy pod Kosířem hledá zahradníka nebo zahradnici

Foto plakát

Pokud byste měli zájem o práci v krásném prostředí zámku, mají pro vás skvělou příležitost na pozici zahradník/zahradnice.

Nabízí práci v atraktivním prostředí areálu zámku, DPČ/HPP na dobu určitou s možností úpravy po prvním roce, možnost dalšího sebevzdělávání v oblasti zahradnictví, aranžování, krajinářství, historie, řemesla, cestovního ruchu, dějin umění a odpovídající mzdové ohodnocení (6. třída).

Podmínky pro přijetí jsou praxe v oboru, svědomitost, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, ochotu učit se, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Magistrát hledá vedoucího oddělení údržby majetku města

Ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY MAJETKU MĚSTA Odboru správy a údržby majetku města Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, výhodou obor vzdělání technického zaměření nebo v oblasti ekonomie či hospodářské správy a praxe v řídící pozici.

Termín pro podání přihlášky je do 30. března 2024 včetně, předpokládaný nástup ihned, případně dle možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Alexandra Klímková, vedoucí Odboru správy a údržby majetku města MMPv, na telefonu 582 329 188 nebo vedoucí personálního oddělení Zdeňka Bendová, telefonu 582 329 162. (red)

Magistrát hledá referenta. Na přestupkové oddělení

Ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání. Výhodou pak vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo, zkouška odborné způsobilosti v přestupkové agendě, praxe ve veřejné správě. Uchazeč musí mít schopnost efektivně komunikovat s veřejností, korektní vystupování a odolnost vůči stresu.

Město hledá jednatele společnosti Lesy města Prostějova

ilustrační foto ber

Hlavním předmětem činnosti společnosti je lesnictví, těžba a zpracování dřeva.

Požadavky pro výkon funkce jednatele jsou minimálně středoškolské vzdělání v oboru souvisejícím s předmětem podnikání společnosti (zejm. lesnictví, těžba a zpracování dřeva), praxe v oboru minimálně 10 let, zkušenosti s řízením pracovního kolektivu, dobrá orientace v oblasti ekonomiky a legislativy v oblasti lesnictví a těžby dřeva, organizační schopnosti, schopnost koncepční a metodické práce, velmi dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B. Výhodou pak řidičský průkaz sk. C, T a uživatelská znalost práce na PC. 

Magistrát hledá vedoucího oddělení údržby majetku

ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY MAJETKU MĚSTA Odboru správy a údržby majetku města Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, výhodou obor vzdělání technického zaměření nebo v oblasti ekonomie či hospodářské správy a praxe v řídící pozici.

Termín pro podání přihlášky je do 19. února 2024 včetně, předpokládaný nástup březen 2024, případně dle možností vybraného uchazeče.

Zámek v Čechách pod Kosířem hledá průvodce – brigádníky!

Foto FB Čechy pod Kosířem

Pokud byste rádi pracovali v krásném prostředí zámku v Čechách pod Kosířem, máte šanci. Kastelán hledá kolegy na pozice průvodce – průvodkyně.

Průvodci či průvodkyni nabízí práci v atraktivním prostředí areálu zámku, DPP či DPČ během návštěvnické sezóny (duben–říjen), možnost dalšího sebevzdělávání v oblasti historie, řemesla, cestovního ruchu, dějin umění a odpovídající mzdové ohodnocení.