Magistrát hledá referenta zeleně

Magistrát hledá referenta zeleně
ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou REFERENT/KA ROZVOJE ZELENĚ A VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ NA ODBORU ROZVOJE A INVESTIC Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v oboru zahradní a krajinářská architektura (vč. absolventů) nebo vysokoškolské vzdělání v oboru architektura, urbanismus, stavebnictví s doložitelnou praxí s rozvojem veřejné zeleně či navrhováním vegetačních úprav, výhodou zkušenost s projektováním v programu typu CAD, výhodou schopnost samostatné a tvůrčí práce a znalost města Prostějova.

 Termín pro podání přihlášky je do 31. května 2024, předpokládaný nástup ihned po ukončení výběrového řízení, případně dle dohody a možností vybraného uchazeče.

Bližší informace o pracovním místě podá Petr Brückner, vedoucí Odboru rozvoje a investic Magistrátu města Prostějova, na telefonním čísle 582 329 361, Václav Lužný, vedoucí oddělení rozvoje a investičních záměrů, na telefonním čísle 582 329 701 nebo Zdeňka Bendová, vedoucí personálního oddělení, na telefonu 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Poslat nový komentář