Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu
Ilustrační foto pixabay.com

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent-technik Stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je:

a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo

b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví. Výhodou je znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech, zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění, morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě, znalost práce s PC (Word, Excel, Internet), podmínkou řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Termín pro podání přihlášky je do 4.1.2021, předpokládaný nástup ihned, příp. dle dohody. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Košťál, vedoucí odboru Stavební úřad, na telefonním čísle 582 329 153 nebo Zdeňka Bendová, personalistka Magistrátu města Prostějova na, na telefonu 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Poslat nový komentář