stavební úřad

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

Ilustrační foto pixabay.com

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou referent/ka Stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je: a) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo c) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru.  Výhodou je znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech, zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění, morální předpoklady pro výkon práce ve v

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

Ilustrační foto pixabay.com

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou referent-technik Stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova na oddělení územního a stavebního řízení pro přičleněné obce Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je: a) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo c) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru. Výhodou je znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech, zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění, morální předpoklady pro výkon práce ve ve

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

Ilustrační foto pixabay.com

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent-technik Stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je:

a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

ilustrační foto Magistrát města Prostějova

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent-technik Stavebního úřadu pro výkon stavebního úřadu na oddělení územního a stavebního řízení pro přičleněné obce Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je: a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví.

Magistrát hledá technika Stavebního úřadu

Ilustrační foto ber

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent-technik pro výkon agendy stavebního úřadu na oddělení územního a stavebního řízení pro Prostějov Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví c) případně střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví. Výhodou znalost agendy stavebního úřadu a zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění.

Magistrát hledá referenta pro výkon Stavebního úřadu

Ilustrační foto ber

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent – technik Stavebního úřadu pro výkon Stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, výhodou pak znalost agendy stavebního úřadu a orientace ve stavebních výkresech.

Stavební úřad je uzavřen!

ilustrační foto

Stavební úřad Magistrátu města Prostějova je od úterý 20. října uzavřen!

Okamžité opatření potrvá až do 23.10.2020 včetně. Všechna plánovaná jednání jsou zatím zrušena. "Jedná se o preventivní opatření v souvislosti s nouzovým stavem. Z hlediska opatrnosti je omezen přímý kontakt zaměstnanců s veřejností, v pondělí předpokládáme běžný úřední den.  

K uzavření jiných odborů není důvod," doplnila tajemnice Blanka Vysloužilová. (red)

 

Magistrát hledá technika stavebního úřadu

Ilustrační foto ber

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent – technik stavebního úřadu pro výkon stavebního úřadu na oddělení územního a stavebního řízení pro přičleněné obce Magistrátu města Prostějova, a to na dobu neurčitou.

Uchazeč musí mít vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví.  Výhodou je, mimo jiné, znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech a zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu.

Zasklení lodžie musí povolit vlastník objektu

ilustrační foto

Zasklení lodžie či balkonu je možné provést bez rozhodnutí nebo jiného opatření stavebního úřadu, protože se jedná o stavební úpravy na bytovém domě, které dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) nevyžadují územní souhlas nebo územní rozhodnutí o umístění stavby a dle § 103 odst. 1 písm. d) nevyžadují ani stavební povolení, ani ohlášení stavebnímu úřadu.

Pokud by se jednalo o zasklení do pevných rámů, je nutné předložit stavebnímu úřadu návrh zasklení, a to k posouzení možné změny vzhledu stavby. "Pro veškeré stavební úpravy objektu je ale nutné mít souhlas vlastníka objektu," upozorňuje stavební úřad. (red)