pracovní místo

Magistrát hledá referenta ORI

Ilustrační foto ber

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent/ka technické přípravy Odboru rozvoje a investic Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je, mimo jiné, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru, výhodou autorizace v oboru pozemní stavby nebo dopravní stavby a zkušenosti v oblasti přípravy a povolování investičních staveb.

Město hledá vedoucího oddělení vozidel odboru dopravy

ilustrační foto Magistrát města Prostějova

Pověřený tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice na dobu neurčitou vedoucí oddělení vozidel Odboru dopravy Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, výhodou, mimo jiné, zaměření studia na oblast dopravy nebo veřejné správy a praxe ve veřejné správě.

Termín pro podání přihlášky je do 7.5.2021, předpokládaný nástup červen, příp. dle možností vybraného uchazeče.  Bližší informace o pracovním místě podá Jan Vejmělek, na telefonním čísle 602 36 37 27 nebo Zdeňka Bendová, personalistka, na telefonu 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (red)

Magistrát hledá referenta. Na přestupkové oddělení

Ilustrační foto ber

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referenta nebo refrentky přestupkového oddělení na Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova.

Výhodou je, mimo jiné, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo, zkouška odborné způsobilosti v přestupkové agendě a praxe ve veřejné správě. 

Magistrát hledá referenta evidence poplatků

Foto ber

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent evidence poplatků Finančního odboru Magistrátu města Prostějova na dobu neurčitou.

 

Podmínkou je, mimo jiné, vyšší odborné vzdělání v oblasti ekonomie nebo veřejné správy, výhodou znalost zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, v platném znění a zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád v platném znění

Termín pro podání přihlášky je do 8. července 2020, předpokládaný nástup září 2020, příp. dle možností vybraného uchazeče.

Město hledá vedoucího oddělení vnějších vztahů

Ilustrační foto ber

Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou vedoucí oddělení vnějších vztahů na Odboru kancelář primátora Magistrátu města Prostějova.

 

Podmínkou pro přijetí je mimo jiné vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu a aktivní znalost (slovem i písmem) anglického nebo německého jazyka, výhodou zaměření na mezinárodní a vnější vztahy nebo cestovní ruch a znalost zákona o obcích, zákona o úřednících a tiskového zákona. Termín pro podání přihlášky je do 10. června 2020, předpokládaný nástup červenec/srpen 2020, příp. dle možností vybraného uchazeče.  Bližší informace o pracovním místě podá Petra Mejzlíková, vedoucí odboru kancelář primátora, tel. č.

Chcete být kontrolorem na městském finančáku? Hlaste se radnici

ilustrační foto: pvnovinky.cz

 

Výběrového řízení na obsazení pracovní pozice kontrolor na finančním odboru vyhlašuje Magistrát města Prostějova. 

Jde o pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem 1. září.

Pro splnění podmínek k přihlášení se do výběrového řízení musíte mít mimo jiné víc než 18 let, být bezúhonní, ovládat jednací jazyk a mít vysokoškolské vzdělání ekonomického směru. Přihlášky magistrát očekává do 15. července tohoto roku.