Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu

Magistrát hledá referenta Stavebního úřadu
ilustrační foto Magistrát města Prostějova

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou referent-technik Stavebního úřadu pro výkon stavebního úřadu na oddělení územního a stavebního řízení pro přičleněné obce Magistrátu města Prostějova.

Požadavkem je: a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví. Výhodou je znalost agendy stavebního úřadu, orientace ve stavebních výkresech, zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění, morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě, znalost práce s PC (Word, Excel, Internet), podmínkou řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Přihlášku můžete doručit prostřednictvím podatelny Magistrátu města Prostějova na adrese nám. T. G. Masaryka 130/14, Prostějov 796 01, prostřednictvím pošty na adresu Magistrát města Prostějova, oddělení řízení lidských zdrojů, nám. T. G. Masaryka 130/14, Prostějov 796 01. Obálka musí být označena zn.: „VŘ – REFERENT pro výkon SÚ“.

Platové zařazení 10. platová třída, dle příslušných platových předpisů, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou. Termín pro podání přihlášky je do 8.11. 2021, předpokládaný nástup ihned, příp. dle dohody. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Košťál, vedoucí odboru Stavební úřad, tel. č. 582 329 153 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, tel. 582 329 162.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. (PR)

Poslat nový komentář