finanční odbor

Magistrát hledá referenta/tku na Finanční odbor

ilustrační foto ber

Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou REFERENT/KA FISKÁLNÍ POLITIKY, ROZPOČTU A FINANCOVÁNÍ na Finančním odboru Magistrátu města Prostějova.

Podmínkou je vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ekonomického směru, výhodou je teoretická i praktická znalost problematiky majetkové evidence, teoretická i praktická znalost vedení účetnictví a znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění.

 Termín pro podání přihlášky je do 18. dubna 2024 včetně, předpokládaný nástup květen 2024, příp. dle možností vybraného uchazeče.

POZOR: Změna provozní doby finančního odboru!

ilustrační foto

 

Upozorňujeme obyvatele na zkrácenou pracovní dobu Finančního odboru Magistrátu města Prostějova. Změna se dotkne páteční pracovní doby. Odbor bude uzavřen ve 12,00 hodin.

Důvodem změny pracovní doby finančního odboru jsou bourací práce, které budou probíhat v místech nad odborem. Při bourání bude vznikat velký hluk, který zcela vylučuje kancelářský provoz pod bouranými konstrukcemi. Práce začnou v pátek 28. srpna od 12.00 hodin s tím, že budou pokračovat i v sobotu 29. srpna s výjimkou času od 10,00 do 12,45 hodin, kdy budou v obřadní síni probíhat svatební obřady. Stavební práce budou hotové v neděli 30. srpna 2015.