OBRAZEM: Odhalená ramena, záda, sexy průstřihy. To byla hodová módní přehlídka!

OBRAZEM: Odhalená ramena, záda, sexy průstřihy. To byla hodová módní přehlídka!
ilustrační foto

 

Okrašlovací spolek města Prostějova připravil na Hodovou neděli již tradiční módní přehlídku v rámci Jiřinkových slavností Jarmily Pospíšilové.

Okrašlovací spolek co by pořadatel sáhl po svém již mnohaletém osvědčeném partnerovi, svatebním salonu Marilyn a jeho majitelce Kateřině Čermákové, a připravil přehlídku společenských i svatebních šatů. Každý z přítmných se mohl dozvědět, jaké trendy jsou nejen ve společenském odívání, ale též, jak se líčit, pečovat o pleť a co je in v kosmetických přípravcích, což osvětlila majitelka salonu Sedmikráska Veronika Běhalová.

O hudbu se postaral Tomáš Jurenka, semifinalista Superstar, se svojí kapelou Viadukt a taneční příspěvek dodalo TS Free Dance Jany Bálešové. O květinové doplňky se postaralo Floris Pavly Koutné a Jany Vysloužilové, které z dodaných jiřinek Pavla Ševčíka z Velkých Opatovic připravilo nejen již zmiňované květinové vazby, ale též veškeré květiny doplňující oděvy modelek.

"Děkuji všem, kteří pomohli toto báječné odpoledne připravit. Budeme se i nadále snažit, aby tato tradiční akce byla i nadále tradicí v pořádaných akcích Okrašlovacího spolku města Prostějova. Velké díky patří firmě Eurovia, bez níž bychom tuto nádhernou akci nezrealizovali", poděkovala Milada Sokolová všem aktérům. (red)

Poslat nový komentář