Miss středních škol vstupuje do druhého ročníku

Miss středních škol vstupuje do druhého ročníku

Loňský úspěch a velký ohlas soutěže Miss středních škol přesvědčil pořadatele z Okrašlovacího spolku města Prostějov o tom, že soutěž má své příznivce, že podobná kulturně-společenská akce tady chyběla a má v životě města své místo. Sličným středoškolačkám se proto i letos naskýtá šance zúčastnit se 2. ročníku soutěže a možná tak nastartovat svou kariéru v modelingu. Finálový galavečer se uskuteční 2. prosince od 19 hodin ve Společenském domě.
„Počínaje 17. říjnem oslovíme prostřednictvím ředitelů studentky na školách. Své přihlášky mohou posílat až do 31. října na e-mailovou adresu - missprostejov@gmail.com - s těmito údaji : jméno, název školy, fotografie v elektronické podobě a číslo mobilu jako kontaktní spojení. Po uzávěrce začneme s předvýběrem finalistek, které pak budou v galavečeru bojovat o druhý titul Miss prostějovských středních škol. Vyzkoušet si na vlastní kůži volbu královny krásy může kterákoliv dívka, která právě studuje střední školu,“ upozorňuje předsedkyně okrašlovacího spolku Milada Sokolová.
Pro finalistky a obzvlášť pro vítězky je zajištěna řada pěkných cen jako notebooky, multifunkční tiskárna, poukázky na formování postavy, permanentky do fit centra, kosmetické balíčky a mnohé další. Galavečer bude atraktivní nejen pro samotné finalistky, ale i pro diváky. Programem bude provázet oblíbená dvojice Aleš Procházka a Mirek Ondra, účast přislíbil „kontroverzní“ finalista Superstar 2011 Michal Šeps, vyznavač reggae. O vysokém kreditu soutěže hovoří i složení poroty, takže i letos v ní zasednou známé osobnosti z města a regionu. Mimo jiné přislíbil svou účast herec, představitel milovníků a šviháků, bonviván a prostějovský rodák Ladislav Županič.
V rámci soutěže bude vyhlášena také Miss Sympatie, o které rozhodnete vy, naši čtenáři! Snímky finalistek zveřejníme 14. listopadu a do konce měsíce můžete své nejsympatičtější dívce poslat svůj hlas. Další informace budeme přinášet průběžně.
(red)

Poslat nový komentář